لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۵:۵۲

واليبال انتخابی بازى هاى المپيک؛<br>تيم ملی واليبال ايران مقابل ژاپن به پيروزی رسيد - 2004-05-26


تيم ملی واليبال ايران در چهارمين بازى خود در مسابقات انتخابی بازى هاى المپيک ۲۰۰۴ آتن مقابل تيم ژاپن ميزبان پيکارها به يک پيروزى با ارزش دست يافت.
به گزارش خبرگزاری ايرنا، ملی پوشان واليبال ايران روز چهارشنبه در سالن متروپولين شهر توکيو، در مقابل تماشاگران ژاپنی با نتيجه سه بر دو از سد تيم ميزبان گذشتند و به دومين پيروزى خود در اين پيکارها دست يافتند.

تيم ملی واليبال ايران گيم هاى اول ، چهارم و پنجم را با امتيازهاى ۲۵ بر۲۲ ،۲۵ بر۲۱ و۱۵ بر۱۲ از آن خود کرد و گيم هاى دوم و سوم را با امتيازهاى ۲۷ بر۲۹ و۱۸ بر۲۵ به حريف خود که از مزيت ميزبانی و تماشاگر برخوردار بود واگذار نمود.

ملی پوشان واليبال ايران پيش از اين ديدار در بازى مقابل تيم هاى کانادا و چين بازى را واگذار کرده بود و در ديدار مقابل تيم کره جنوبی به برترى دست يافت . تيم ملی واليبال ايران در پنجمين ديدار خود روز جمعه به مصاف تيم فرانسه می رود.

پيش از ديدار تيم هاى ملی واليبال ايران و ژاپن ، سه ديدار ديگر برگزار شد که تيم هاى کره جنوبی ، استراليا و فرانسه از سد حريفانشان گذشتند. در نخستين ديدار تيم کره جنوبی در سه گيم پياپی از سد تيم الجزاير گذشت. سپس دو تيم استراليا و کانادا به مصاف هم رفتند که اين ديدار را تيم استراليا سه بر يک از آن خود کرد و در آخرين ديدار تيم فرانسه مقابل تيم چين سه بر صفر پيروز ميدان شد.

XS
SM
MD
LG