لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۲:۲۴

شکست آندره آغاسی در دور اول رقابتهای تنيس آزاد فرانسه  - 2004-05-25


در يکی از بزرگترين شکستهای غيرمنتظره در تاريخ تنيس گرند اسلم ، آندره آغاسی اميد ششم ايندوره از رقابتهای تنيس آزاد فرانسه French Open، در دور اول با شکست در مقابل جرومی هانل، نفر ۲۷۱ تنيس مردان جهان از فرانسه، کنار رفت.

جرومی هانل ۲۳ ساله که در اولين تور گرند اسلم خود شرکت کرده است، توانست آغاسی ۳۴ ساله را در سه ست متوالی با نتيجه ۴-۶، ۶-۷، ۳-۶، شکست دهد. اين اولين شکست آغاسی در دور اول يک گرند اسلم از سال ۱۹۹۸ می باشد و باعث از بين رفتن شانس آغاسی برای بدست آوردن هشتصدمين پيروزی در مسابقات شد.

در ديدارهای ديگر دور اول، اندی راديک هوطن آمريکايی خود، تاد مارتين را در سه ست با نتيجه ۶-۷، ۴-۶، ۵-۷، پشت سر گذاشت. اميد سوم اين مسابقات، گيلرمو کوريا از آرژانتين توانست تنيس باز روسی نيکولای داويدِنکو را شکست دهد. تيم هنمن از بريتانيا پس از عقب ماندن در ستهای اول و دوم، با يک بازگشت توانست سه ست بعدی را از آن خود کرده و سريل سالينه فرانسوی را از دور مسابقات خارج کند.

برندگان ديگر دور اول شامل کارلوس مويا از اسپانيا، پارادورن سريچافان از تايلند، آندری پاول از رومانی، خوان ايگنچيو چلا از آرژانتين و وينس اسپاديا از آمريکا بود.

XS
SM
MD
LG