لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۴:۱۰

مسابقات مرحله حذفی بسکتبال حرفه ای آمريکا يا NBA  - 2004-05-17


در ادامه مسابقات مرحله حذفی در اتحاديه ملی بسکتبال حرفه ای آمريکا يا NBA کار سريال هفتگانه جاری بين باشگاه های مينه سوتا تيمبروولوز و ساکرامنتو کينگز به مسابقه هفتم رسيد.
روز يکشنبه تيم ساکرامنتو با نتيجه ۱۰۴ به ۸۷ تيم مينه سوتا را شکست داد و نتيجه کلی سريال ۳ به ۳ مساوی شد. په يا استوياکوويچ ۲۲ امتياز برای ساکرامنتو کسب کرد و هشت ريباند يا توپ بازگشته از تخته را ازآن خود کرد.
کوين گارنت، ستاره درخشان مينه سوتا و ارزشمندترين بازيکن بسکتبال حرفه ای آمريکا در فصل جاری، ۱۹ امتياز کسب کرده و ۱۱ ريباند به زير کشيد. مسابقه تعيين کننده برنده اين سريال نيمه نهايی در کنفرانس غربی ليگ ان بی ای روز چهارشنبه در خانه مينه سوتا خواهد بود.

در اينحال، در کنفرانس شرقی، تيم اينديانا پيسرز با نتيجه ۹۴ به ۸۳ بر تيم ميامی هيت غلبه کرد و در سريال هفتگانه شان با نتيجه کلی ۳ به ۲ پيشتاز شد. جف فاستر، بازيکن اينديانا، ۲۰ امتياز کسب کرد و ۱۶ ريباند در دست گرفت.

در ديگر سريال کنفرانس شرقی... روز يکشنبه تيم های نيوجرسی نتس و ديترويت پيستونز در مقابل هم قرار گرفتند و تيم شهر ديترويت با نتيجه ۸۱ به ۷۵ رقيب را شکست داد و در مجموع اين سريال هفتگانه هم ۳ به ۳ برابر شد. ريچارد هميلتون ۲۴ پوئن برای ديترويت بدست آورد و همتيمی اش، بن والاس، ۲۰ بار توپ را با ريباند به زير کشيد. مسابقه شماره ۷ روز پنج شنبه در زمين ديترويت برگزار خواهد شد.

XS
SM
MD
LG