لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۸:۲۷

سومين دوره‌ رقابت‌های ليگ برتر فوتبال ايران خاتمه يافت - 2004-05-11


با برگزاری دو ديدار باقيمانده از ليگ برتر و عبور هشت گل از خط دروازه‌ها سومين دوره‌ رقابت‌های ليگ برتر فوتبال ايران خاتمه يافت.
به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، با رويارويی تيم‌های سپاهان ـ برق شيراز و ذوب آهن ـ ابومسلم پرونده‌ ليگ برتر بسته شد.
ديدار پرگل دو تيم سپاهان و برق كه در حافظيه برگزار می ‌شد، با عبور شش گل از خط دروازه‌ها همراه بود كه پنج گل آن سهم بازيكنان سپاهان بود. اين ديدار در خاتمه با نتيجه‌ ۵ بر يك خاتمه يافت.

همچنين ديدار دو تيم ذوب آهن و ابومسلم خراسان كه با قضاوت فريدون اصفهانيان انجام می ‌شد، با تساوی ۱ ـ ۱ پايان يافت.
گل اول اين ديدار توسط رجب زاده و در دقيقه‌ ۲۵ برای ذوب آهن و گل تساوی ديدار توسط ايمان رزاقی برای تيم ابومسلم در دقيقه‌ ۶۲ بازی بثمر رسيد.

گفتنی است تيم ذوب آهن، عزيززاده، شفيعی (به علت همراهی تيم ملی اميد) و آرمناک پطروسيان را به علت دو اخطاره بودن در اختيار نداشت و رسول كربكندی، دروازه ‌بان دوم تيم ـ رسول زمانی ـ را جايگزين وی كرد كه در دقيقه‌ ۶۷ توسط داور ديدار از زمين اخراج شد.
تيم ذوب آهن با اين اخراج در نيمه‌ دوم دروازه ‌بان اميد خود را در درون دروازه قرار داد. با كسب اين نتايج تيم ذوب آهن با مجموع ۴۰ امتياز در مكان چهارم جدول قرار گرفت و سپاهان با ۳۹ امتياز (با تفاضل گل کمتر از پرسپوليس) مكان ششم را به خود اختصاص داد.

XS
SM
MD
LG