لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۵:۰۲

تيم ملی فوتبال زنان آمريکا ۳ بر صفر مکزيک را مغلوب کرد - 2004-05-10


تيم ملی فوتبال زنان ايالات متحده در يک بازی آمادگی برای بازی های المپيک تابستانی در شهر آتن با نتيجه ۳ به صفر مکزيک را مغلوب کرد.
سيندی پارلو در دقيقه ۵۳ اين بازی دوستانه در روز يکشنبه در شهر آلبوکرکی در ايالت نيومکزيکوی آمريکا گل نخست آمريکائيان را زد و سپس ميا هم در دقيقه ۶۷ راه تور دروازه رقيب را يافت و نهايتاً لوری چلوپنی در دقيقه ۸۹ گل سوم و نهايی تيم ملی آمريکا را بثمر رساند.

ميا هم، در تاريخ فوتبال جهان در ميان زنان پيشتاز گل زدن در پيراهن يک تيم ملی است در بازی با مکزيک پنجمين گل خويش را طی ۱۱ بازی در سال ۲۰۰۴ به ثمر رساند، اين ۱۴۹ باری بود که در زندگی ورزشی حرفه ای اش گل ميزد.
در اين مسابقه تيم ايالات متحده در مقابل تيم مکزيک، آمريکائيان ۱۹ شوت به سوی دروازه حريف زدند حال آنکه مکزيک تنها دو بار توپ را به طرف دروازه آمريکا شوت کرد.

بيش از ۱۷ هزار و ۸۰۰ مشتاق فوتبال در شرايط آفتابی و گرم در استاديوم شهر آلبوکرکی شاهد بازی بودند و اين دومين بازی تيم زنان آمريکايی در خاک کشور در سال ۲۰۰۴ بود. تيم آمريکا تا پيش از عزيمت به يونان در اوايل ماه اوت برای شرکت در بازی های المپيک آتن جمعاً ۶ بازی آمادگی انجام ميدهد. بازی بعدی تيم فوتبال زنان آمريکا در برابر ژاپن در شهر لوئی ويل در ايالت کنتاکی در ۶ ماه ژوئن خواهد بود

XS
SM
MD
LG