لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ایران ۲۱:۱۹

ليگ قهرمانان آسيا؛<br>سپاهان ۳ ـ نفتچی۱ - 2004-05-04


تيم سپاهان يكی از نمايندگان ايران در ليگ قهرمانان آسيا، در پنجمين ديدار خود مقابل نفتچی ازبكستان با نتيجه‌ ۳ بر يک پيروز شد.
به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، تيم سپاهان اصفهان در اين ديدار كه در شهر فرغانيه ازبكستان برگزار می ‌شد با تركيب كميل سوسكو (دروازه ‌بان)، حسن ‌زاده، تاجدار، شهرياری، جابا مجيری، نويدكيا، فرشباف، سيدصالحی، سعيد رمضانی، طالب ‌نسب و رسول خطيبی به ميدان رفت.
هم ‌چنين جلال اكبری به جای شهرياری، لئون استپانيان به جای طالب ‌نسب و محمود كريمی به جای رسول خطيبی در نيمه‌ دوم بازی وارد زمين شدند.
گل‌های تيم سپاهان به وسيله‌ فرشباف، سيدصالحی و اصغر طالب ‌نسب در دقايق ۳۰، ۴۲ و ۵۵ بازی وارد دروازه‌ تيم نفتچی شد و تک گل تيم ميزبان توسط اميد عيسی‌اوف در دقيقه‌ ۸ ديدار به ثمر رسيد.

بر اساس اين گزارش، ۱۵ هزار نفر كه اين ديدار را در استاديوم شهر فرغانيه تماشا می ‌كردند، از دقيقه‌ ۵۰ بازی شروع به تشويق تيم سپاهان كردند! چرا كه بازيكنان تيم سپاهان با انجام بازی سراسر هجومی، در مجموع ۱۲ موقعيت گل تک به تک ايجاد كردند و دو گل آفسايد توسط خطيبی و سيدصالحی به ثمر رساندند.

تيم سپاهان اصفهان با كسب اين پيروزی ۱۰ امتيازی شد و در صدر گروه خود قرار گرفت. گفتنی است تيم الاتحاد عربستان ديگر تيم حاضر در اين گروه كه از مدعيان صعود به مرحله پايانی است، امشب به مصاف تيم العربی كويت خواهد رفت و چنانچه تيم العربی موفق به شكست تيم الاتحاد شود، صعود تيم سپاهان حتمی خواهد بود.
شايان ذكر است تيم ذوب‌آهن ديگر نماينده‌ ايران فردا به مصاف تيم پاختاكور خواهد رفت.

XS
SM
MD
LG