لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۸:۰۱

مسابقات واليبال قهرمانی باشگاه هاى آسيا؛<br>پيکان و صنام ديدار پايانی را برگزار می کنند  - 2004-04-27


تيم پيکان تهران نماينده دوم ايران در پانزدهمين دوره مسابقات واليبال قهرمانی باشگاه هاى آسيا با پيروزى مقابل تيم شانگهاى چين به همراه تيم صنام ديگر تيم ايرانی به ديدار پايانی اين مسابقات راه يافت .
به گزارش خبرگزاری ايرنا، بازيکنان تيم واليبال صنام در ديدار مرحله نيمه پايانی در يک بازى زيبا و قدرتی توانستند در سه گيم پياپی به ترتيب ۲۵ بر۱۷ ، ۲۵ بر ۲۱ ، ۲۵ بر۲۰ تيم قزاقستان را شکست دهند. تيم پيکان قهرمان دوره گذشته اين مسابقات در ديگر ديدار مرحله نيمه پايانی اين مسابقات سه شنبه شب در سالن واليبال مجموعه ورزشی آزادى تهران در ديدار مقابل تيم شانگهاى چين در۳ گيم پياپی و با امتيازهاى ۲۵ بر۲۳ ،۲۵ بر۲۳ و۲۵ بر۲۰ به برترى دست يافت تا فردا چهارشنبه ديدار پايانی را مقابل تيم صنام برگزار کند.

تيم پيکان در اين ديدار و در گيم هاى اول و دوم پيروزى خود را مديون دو قدرتی زن خود به نام هاى بهنام محمودى و محمد سليمانی بود. اين دو بازيکن زمانی که در اين دو گيم توپ اول به عليرضا بهبودى پاسور اين تيم به خوبی نرسيد و وى مجبور شد توپها را به لبه هاى تور بکشاند ، فشار بسيارى را براى فرود اسپکهاى قدرتی خود متحمل شدند و نقش بسزايی در کسب پيروزى در اين دو گيم داشتند.
در گيم سوم اين ديدار زمانی که دفاع تيم پيکان توسط سعيد رضايی و بهنام محمودى در بالاى تور جفت شد و توپهاى اول اين تيم نيز به خوبی به بهبودى رسيد آنگاه محمودى ، سليمانی ، افشاردوست و مصطفی وند به خوبی عمل کردند و امتيازات لازم را براى برد در اين گيم به دست اوردند.

با پايان گرفتن مرحله نيمه پايانی اين مسابقات دو تيم پيکان و صنام تهران فردا چهارشنبه راس ساعت ۱۷ ديدار پايانی اين مسابقات را برگزار خواهند کرد .
پيش از اين ديدار در ساعت ۱۵ تيم هاى شانگهاى چين و ايترائو قزاقستان نيز ديدار رده بندى را برگزار می کنند.
در ديگر ديدار فردا رأس ساعت ۱۰ دو تيم العربی قطر و کيوهسون تايوان براى کسب رده هاى پنجم و ششم به مصاف هم می روند.

XS
SM
MD
LG