لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۸:۱۰

تيم پاس به صدر جدول ليگ برتر صعود كرد - 2004-04-26


در ادامه‌ رقابت‌های ليگ برتر از هفته‌ بيست و پنجم ۱۰ گل از خط دروازه‌ها گذشت. تيم پاس تهران كه در اصفهان به مصاف فولاد مباركه سپاهان رفته بود موفق شد ۴ بر ۳ ميزبان را شكست دهد. ديدار تيم‌های استقلال تهران و استقلال اهواز نيز با حساب ۲ بر ۱ به سود تيم اهوازی به پايان رسيد.
به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، در حالی كه نيمه نخست ديدار تيم‌های استقلال تهران و استقلال اهواز ۲ بر صفر به سود ميزبان خاتمه يافته بود، تيم استقلال تهران موفق شد يكی از گل‌ها را با ضربه‌ ايستگاهی زيبای ستار همدانی در دقيقه‌ ۹۰ جبران كند.

در حالی كه ديدار استاديوم تختی اهواز با شكست استقلال تهران مدعی قهرمانی همراه بود، بازی تيم‌های پاس و سپاهان با اتفاقات بسياری در جريان بود به طوريكه گل‌های سوم و چهارم تيم پاس در دقيقه‌ ۵۵ و ۶۴ بازی توسط بياتی ‌نيا و آرش برهانی به ثمر رسيد و محمد نصرتی در دقيقه‌ ۵۹ از بازی اخراج و پاس 10 نفره به بازی ادامه داد.

قهرمانی تيم استقلال تهران با قبول شكست برابر تيم همنام خود به اما و اگر رسيد. استقلال در نيمه‌ دوم با آوردن پيمان ساجدی به جای منصوريان و فابريتسيو به جای فراز فاطمی در بين نيمه تغييراتی را درخط حمله‌ خود ايجاد كرد كه نتيجه‌ مهمی در بر نداشت.

در مقابل، تيم استقلال اهواز بدون حضور ناصر حجازی سرمربی خود با قدرت بيشتری بازی را اداره ‌كرد. اهوازيها دو گل خود را توسط خليفه ‌اصل به ثمر رساندند.
بدين ترتيب تيم پاس با ۵۰ امتياز صدرنشين شد و استقلال با ۴۸ امتياز در مكان دوم جدول قرار دارد.

XS
SM
MD
LG