لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۵:۳۶

پرسپوليس ۲ - ذوب آهن ‌۱ - 2004-04-25


در ادامه‌ هفته‌ بيست و پنجم از رقابتهای ليگ برتر، تيم پرسپوليس با حساب ۲ بر ۱ ذوب آهن را با شكست بدرقه كرد.
به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، در حاليكه افكار عمومی و علاقه‌مندان به فوتبال متوجه ديدارهای حساس فردا و تا حدودی مشخص شدن قهرمان سومين دوره‌ ليگ برتر می ‌باشند، عصر امروز استاديوم آزادی تهران پذيرای دو تيم ذوب آهن و پرسپوليس بود.
گلهای اين ديدار كه به قضاوت «رحيمی مقدم» انجام می ‌شد، در دقيقه‌ ۱۵ بازی توسط «مهدی رجب ‌زاده» برای تيم ذوب آهن و در دقيايق ۴۸ و ۶۲ توسط «خان‌محمدی» و سهراب انتظاری برای تيم پرسپوليس به ثمر رسيد.
براساس اين گزارش، «آرمناك پطروسيان» دروازه ‌بان تيم ذوب آهن در اين ديدار با انجام خطای پنالتی بر روی «جواد كاظميان» در دقيقه‌ ۲۰ از بازی اخراج شد و در پی آن كربكندی در يك تعويض ناخواسته «زمانی» دروازه‌ بان ذخيره ذوب آهن را وارد بازی كرد و وزيری از زمين بازی خارج شد.
در ادامه‌ اين ديدار كريم باقری در به ثمر رساندن ضربه‌ پنالتی ناكام ماند و كار به وقت‌های تلف شده نيمه اول كشيد. داور اين ديدار شش دقيقه وقت اضافه اعلام كرد كه خان ‌محمدی بازيكن پيشتاز پرسپوليس توپ برگشتی از تيرک دروازه‌ ذوب آهن را از پشت سر دروازه ‌بان وارد دروازه ذوب آهن كرد تا شاگردان كربكندی ۳ امتياز اين بازی را از دست بدهند. در نيمه دوم پرسپوليس به حملات خود افزود و در دقيقه ۶۲ به گل برتری رسيد و ۳ امتياز اين بازی را از آن خود كرد.
گفتنی است تيم پرسپوليس در اين ديدار دو بازيكن تاثيرگذار چون علی دايی و پيروانی را در اختيار نداشت.
بدين ترتيب تيم پرسپوليس با ۳۹ امتياز و تفاضل گل بيشتر نسبت به ذوب آهن به مكان چهارم جدول صعود كرد و ذوب آهن با همين امتياز در مكان پنجم جای گرفت.

XS
SM
MD
LG