لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۰۴

حضور تيم ملی فوتبال ايران در آمريكا لغو شد - 2004-04-19


سخنگوی فدراسيون فوتبال ايران: از همان ابتدا به پذيرفتن پيشنهاد آمريكايی ها در خصوص حضور تيم ملی فوتبال ايران در اين كشور تمايلی نداشتيم.
به گزارش خبرگزاری ورزش ايران(ايپنا)، غلامحسين زمان آبادی سخنگوی فدراسيون فوتبال ايران در گفت و گو با اين خبرگزاری پيرامون رد دعوت آمريكايی ها برای انجام يک ديدار دوستانه اظهار داشت: ما پيشنهاد آمريكايی ها را در اختيار شورای برون مرزی سازمان تربيت بدنی قرارداديم .
سخنگوی فدراسيون فوتبال در ادامه اظهار داشت: بعد از آنكه عدم رعايت بعضی از تعهدات را كه از سوی آمريكا در دعوت نامه ذكر شده بود ديديم از حضور در اين كشور منصرف شديم.
وی افزود : نپذيرفتن دعوت فدراسيون فوتبال آمريكا دلايل ديگری هم داشت كه از جمله آن ، زمان حضور ايران در آمريكا در ارديبهشت ماه بود و ما در اين ماه با چند مشكل بر می خورديم. از سويی تيم اميد و بزرگسالان ما خود را برای حضور در مسابقات مقدماتی المپيک آتن و جام جهانی آماده می سازند و درگير اين رقابت ها خواهند بود و از سويی ديگر بازی های جام حذفی و ليگ و همچنين حضور دو نماينده كشورمان در اين ماه در مسابقات جام قهرمانان آسيا ناخودآگاه مشكلاتی را به وجود می آورد.

به همين دليل فدراسيون تصميم گرفت از سفر به آمريكا منصرف شود ضمن اينكه به دليل شرايط خاص موجود در كشور آمريكا از همان ابتدا كه دعوتنامه اين كشور ارسال شد از سوی مسئولان فدراسيون هيچ رغبتی برای حضور در اين بازی نبود البته مشكلات تهيه ويزا و از همين قبيل مسائل نيز در ميان بود.

XS
SM
MD
LG