لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲ ایران ۲۲:۴۴

جدال سنگين پاس و استقلال در كورس قهرمانی - 2004-04-12


تيم‌های استقلال و پاس تهران در هفته‌ بيست و چهارم رقابتهای ليگ برتر با غلبه برحريفان خود همچنان با تفاضل اندک امتيازی بدنبال جام قهرمانی هستند.
به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، در ديدار حساس و ديدنی دو تيم استقلال تهران و فولاد مباركه‌ سپاهان كه در استاديوم يكصد هزار نفری آزادی انجام شد، تيم استقلال تهران توانست مدافع عنوان قهرمانی را با نتيجه‌ ۲ بر يك شكست دهد.
رضا عنايتی در دقيقه‌ سوم و علی سامره در دقيقه ۸۲ گلهای استقلال را به ثمر رسانند. سعيد رمضانی نيز در دومين دقيقه بازی تک گل فولاد مباركه سپاهان را وارد دروازه‌ استقلال كرد.

هدايت ممبينی داور اين ديدار ۱۰ كارت به بازيكنان نشان داد.
فكری در دقايق ۷ و ۹۱ با دريافت دو كارت زرد (كارت قرمز) از زمين بازی اخراج شد. رضا عنايتی، سعيد لطفی، نوازی،‌ سامره ديگر بازيكنان تيم استقلال تهران بودند كه به ترتيب در دقايق ۶۶ ، ۷۲ ، ۸۶ و ۸۷ كارت زرد گرفتند.
سعيد بيات در دقيقه‌ ۱۶ ، جابا مجيری در دقيقه‌ ۲۴ و رسول خطيبی در دقيقه‌ ۳۶ از تيم سپاهان نيز كارت زرد گرفتند.

برای تيم استقلال علی سامره به جای فراز فاطمی، علی منصوريان به جای فرزاد مجيدی و كيوان ساجدی به جای داود سيد عباسی وارد زمين شدند.
برای تيم‌ سپاهان نيز در دقايق ۷۷ و ۷۹ به ترتيب شاهين خيبری و سيد مهدی سيد صالحی به جای شاينی خيبری و محمود كريمی وارد بازی شدند.

ديدار دو تيم پيكان تهران و پاس نيز در ورزشگاه شهيد دستگردی ۲ بر صفر به نفع پاس به پايان رسيد. خداداد عزيزی و آرش برهانی در دقايق ۷۴ و ۷۹ برای پاس گل ‌زنی كردند.
با انجام بازيهای امروز تيم استقلال تهران با كسب ۴۸ امتياز همچنان صدرنشين است و تيم پاس نيز با يك امتياز كمتر در رده‌ دوم آبی ‌پوشان را تعقيب می ‌كند تا جدال سنگين و نفس ‌گير قهرمانی و مشخص شدن تيم قهرمان اين دوره از رقابتها به بازيهای آينده موكول شود.

XS
SM
MD
LG