لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۶:۳۵

سايپا با سه گل از سد پرسپوليس گذشت - 2004-04-09


هفته‌ ۲۴ مسابقات ليگ برتر فوتبال باشگاه‌های ايران با انجام ۴ مسابقه در تهران و ساير شهرستانهای ايران به پايان رسيد.
به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، در مسابقات اين هفته تيم‌های استقلال اهواز و پگاه گيلان در ورزشگاه تختی اهواز به تساوی يك- يك دست يافتند. آلوز و سلامی ‌بخش گل‌های هر دو تيم را به ثمر رساندند.
اما در ديگر ديدار اين هفته ابومسلم خراسان و شموشک نوشهر در ورزشگاه شهدای نوشهر پس از ۹۰ دقيقه تلاش به تساوی بدون گل رضايت دادند كه با اين نتيجه به نظر می ‌رسد شموشک نوشهر در جمع دو تيم قعرنشين جدول راهی به جز شركت در مسابقات پلی‌آف نخواهد داشت.
فجر سپاسی شيراز و برق شيراز دو تيم همشهری ديگر ديدار اين هفته را در ورزشگاه حافظيه‌ شيراز انجام دادند كه فجر سپاسی با دو گل معدنچی و موسوی از سد حريف خود گذشت.

آخرين ديدار هفته‌ ۲۴، امروز بين دو تيم پرسپوليس و سايپا با حضور ۱۵ هزار تماشاچی در ورزشگاه آزادی تهران انجام شد كه آن را می ‌توان شگفتی ديدارهای امروز محسوب كرد. تيم سايپا كه همانند شموشک نوشهر ديگر تيم قعر نشين جدول رده ‌بندی است و بقای اين تيم در ليگ برتر مشروط به شركت در مسابقات چهار جانبه‌ پلی‌آف است در ديداری تماشايی و غيرقابل انتظار پرسپوليس تهران را با نتيجه‌ سه بر دو پشت سر گذاشت.
صادقی (دو گل) و كريمی، سه گل سايپا را به ثمر رساندند و دائی و باقری نيز در مقابل دو گل پرسپوليس را وارد دروازه حريف كردند.
در اين مسابقه بازی ناهماهنگ و فاقد انسجام پرسپوليس باعث شد تا سايپا بتواند در پايان برنده‌ اين ديدار لقب گيرد.
در اين بازی و در اواخر نيمه‌ دوم، علی دايی با دريافت كارت قرمز از سوی جلال مرادی داور اين مسابقه از بازی اخراج شد.

ساير ديدارهای باقی مانده‌ هفته‌ ۲۴ طی فردا و پس ‌فردا پی ‌گيری خواهد شد. در اين ديدارها، ذوب آهن اصفهان و فولاد خوزستان در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان با يكديگر روبرو می ‌شوند و ديدار تيم‌های استقلال - سپاهان اصفهان و پاس - پيكان تهران به دليل اهميت اين مسابقات در تعيين قهرمان ليگ روز دوشنبه به صورت همزمان برگزار خواهد شد.
در حال حاضر تيم استقلال تهران با ۴۵ امتياز در صدر جدول رده‌ بندی قرار دارد و تيم‌های پاس ( ۴۴ امتياز) و فولاد خوزستان ( ۳۹ امتياز ) عناوين بعدی را در اختيار دارند.

XS
SM
MD
LG