لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۴۱

اردوی تيم ملی فوتبال نيجريه در پاريس - 2004-04-05


تيم ملی فوتبال نيجريه قصد دارد دست کم به مدت يک هفته پيش از مسابقه اش در تونس در اواخر ماه مارس جاری برای راه يابی به بازی های المپيک تابستانی آتن در شهر پاريس به تمرين بپردازد.

يک مقام ارشد فدراسيون فوتبال نيجريه روز سه شنبه گفت که اين فدراسيون در حال مطالعه پيشنهادی توسط کاديری ايخانا، سرمربی تيم ملی، است که بر پايه آن تيم پيش از پرواز به تونس در پاريس آماده خواهد شد. اين مقام گفت که برد در اين بازی برای نيجريه لازم است و همه چيز در حال انجام است تا هيچ چيز بدون مطالعه برگذار نشود.

فدراسيون فوتبال نيجريه چندين بازيکن برجسته خود را برای اين مسابقه فراخوانده است، که شامل جان اوتاکا از تيم باشگاهی آر ث لانس در فرانسه و اوسازه اودم وينگی از تيم لا لووير در بلژيک و نيز بارتولوميو اوگ بشه از باشگاه باستيا در فرانسه هستند.

نيجريه در گروه مقدماتی A در آفريقا برای راه يافتن به بازی های فوتبال المپيک در مکان صدر است و دارای ۱۰ امتياز از ۵ مسابقه است، که اين ۱ امتياز بهتر از نزديکترين رقيب، تونس می باشد. بنابراين، نيجريه می بايست در تاريخ ۲۶ ماه مارس در زمين تونس در مسابقه برگشت از باخت اجتناب کند تا به المپيک راه يابد.

در مسابقه رفت در شهر بائوشی در شمال نيجريه در اواخر سال ميلادی پيش تونسی ها نيجريه را به تساوی با نتيجه ۱ به ۱ مجبور کردند.

XS
SM
MD
LG