لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۳:۵۹

فصل جديد فوتبال حرفه ای آمريکا MLS آغاز شد - 2004-04-05


روز شنبه فصل جديد فوتبال حرفه ای آمريکا آغاز شد و ضمناً فردی ادو جوانترين بازيکن حرفه ای اين کشور بازی خود را در ليگ برتر فوتبال آمريکا شروع کرد. جمعيتی مشتاق و صف هايی از گزارشگران در استاديوم شهر واشنگتن دی سی، ناظر کار فردی اَدوی ۱۴ ساله در زمين بازی بودند.

ادو که بازيکن جديد تيم فوتبال پايتخت، دی سی يونايتد، است در نخستين مسابقه تيم باشگاهی خود در فصل جديد که در مقابل تيم سان خوزه ارت کويکس از ايالت کاليفرنيا، قهرمان فصل پيش، برگزار شد در نيمه دوم وارد زمين شد و تقريباً پايش به توپ نخورد ولی اين بهرحال در حالی است که از اين بازيکن، بيش از هر بازيکن فوتبال در آمريکا صحبت به ميان ميآيد.

فردی ادو ۱۴ ساله که متولد کشور آفريقايی غنا است در سن هشت سالگی به ايالت مريلند در آمريکا آمد و اين پس از آن بود که خانواده اش در قرعه کشی يا لاتاری اداره مهاجرت آمريکا برنده شد. استعداد عالی فردی در فوتبال توسط يک مربی محلی کشف شد و بعداً باشگاه های بزرگ فوتبال اروپا تلاش کردند با او قرارداد امضا کنند ولی فردی دو سال را در تمرين با تيم های ملی نوجوانان آمريکا سپری کرد و نهايتاً هم تيم دی سی يونايتد او را در باشگاه جای داد.

فردی ادو در ايالت مريلند در حومه شهر واشنگتن با خانواده خود زندگی ميکند.

XS
SM
MD
LG