لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۹:۵۳

تيم ملی فوتبال ايران ۲۸ آوريل ۲۰۰۴،  در لس آنجلس  - 2004-04-02


باشگاه فوتبال گالکسی لس آنجلس اعلام کرده است؛ تيم ملی فوتبال ايران که بتازگی در رده بندی فوتبال فيفا هفت پله سعود داشته است و در مقام ۲۴ جهان که بهترين رکورد تيم ملی ايران می باشد، برای يک ديدار دوستانه به لس آنجلس می آيد. اين ديدار قرار است که در ساعت ۳۰/۷ بعد از ظهر ۲۸ آوريل ۲۰۰۴( ۹ ارديبهشت ۱۳۸۳)، در استاديوم رُز بال Rose bowl، شهر پاسادينای کاليفرنيا برگزار شود.

ديدار تيم ملی فوتبال ايران از جنوب کاليفرنيا، اولين بار بعد از مسابقه اين تيم با تيم ملی آمريکا در ۱۶ ژانويه ۲۰۰۰ می باشد. آن ديدار در مقابل بيش از ۵۰٫۰۰۰ تماشاچی در استاديوم رُز بال با نتيجه ۱-۱ به تساوی کشيد.

باشگاه گالکسی اعلام می کند که بليطهای اين مسابقه از روز جمعه دوم آوريل بفروش گذاشته می شود و قيمت بليط ها بترتيب ۴۵، ۳۵ و ۲۰ دلار خواهد بود.

داگ هاميلتون مدير باشگاه گالکسی می گويد: "بازی در مقابل ايران به اين شانس را می دهد که در مقابل يکی از با استعدادترين و هيجان انگيزترين تيمهای ملی در سطح جهانی بميدان برويم." وی اضافه می کند: "سعی ما هميشه بر اين مبنا بوده است که از بهترين تيمهای مطرح جهان برای رضايت هواداران تيممان دعوت بعمل بياوريم و تيم ايران مسلمأ يکی از بهترين ها است."

اين ديدار سومين مسابقه بين باشگاه گالکسی و يک تيم ملی از فدراسيون فوتبال آسيا خواهد بود، زيرا که قبلأ گالکسی با تيم ملی چين دو بار مصاف داده است. بازی اول در چين در تاريخ ۲۱ فوريه ۲۰۰۱، بود که گالکسی با نتيجه ۱-۳ به پيروزی رسيد و دومين بار در تاريخ ۶ سپتامبر ۲۰۰۳، اين دو تيم در لس آنجلس مسابقه داشتند که با نتيجه صفر به صفر بتساوی کشيد.

تيم گالکسی لس آنجلس در تاريخ ۹ ساله باشگاه با تيمهايی از آرژانتين، چين، شيلی، کلمبيا، انگليس، فرانسه، آلمان، هلند، السالوادور، هندوراس، ژاپن، کره و مکزيک بميدان رفته است. رکورد مسابقات بين المللی تيم گالکسی ۲۲ برد، ۱۰ باخت و ۱۲ مساوی می باشد.

باشگاه گالکسی تا بحال به تمامی افتخارات در منطقه دست يافته است، چه داخلی و يا بين المللی، از آن جمله: قهرمانی ليگ برتر فوتبال آمريکا در سال ۲۰۰۲، قهرمانی جام آزاد آمريکا در سال ۲۰۰۱ و قهرمانی جام باشگاههای کانکاکافCONCACAF در سال ۲۰۰۰.

تيم گالکسی لس آنجلس خود را برای رقابتهای ليگ برتر ۲۰۰۴ آمريکا آماده می کند. اولين ديدار اين فصل تيم روز سوم آوريل در لس آنجلس در مقابل تيم نيوانگلند روولوشن خواهد بود.

XS
SM
MD
LG