لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۰:۳۳

مذاکرات بايرن مونيخ برای به خدمت گرفتن وحيد هاشميان - 2004-04-01


سرمربی تيم فوتبال بايرن مونيخ آلمان، خبر از آغاز مذاکرات اين باشگاه برای به خدمت گرفتن وحيد هاشميان ستاره ايرانی تيم بوخوم داد .
به گزارش خبرگزاری مهر، خبرگزاری فرانسه به نقل از اوتمار هيتسفلد، سرمربی تيم فوتبال بايرن مونيخ اعلام کرد: درخشش وحيد هاشميان مهاجم ايرانی بوخوم آلمان در بازيهای اين فصل رقابت های قهرمانی باشگاههای آلمان (بوندس ليگا) نظر وی و مسئولين باشگاه بايرن مونيخ را به خود جلب کرده است .
اين مهاجم ۲۷ ساله ايرانی که به هلی کوپتر مشهور است، با ۱۲ گلی که در فصل جاری رقابت های بوندس ليگا به ثمر رسانده است باعث شده بوخوم هم اکنون در رده پنجم بوندس ليگا قرار بگيرد .

سرمربی تيم بايرن مونيخ که همراه اين تيم رکورد کسب عنوان قهرمانی باشگاههای آلمان را در اختيار دارد، همچنين تاکيد کرده است : شکی نيست که حضور مهاجم گلزنی چون وحيد هاشميان يک انتخاب جالب و پر سود برای بايرن مونيخ خواهد بود .
ابراز تمايل سرمربی و مسئولين باشگاه بايرن مونيخ برای به خدمت گرفتن وحيد هاشميان در حالی مطرح می شود که اين مهاجم ايرانی تا پايان ژوئن سال ۲۰۰۵ با باشگاه بوخوم قرار دارد ولی طبق بندهای مندرج در اين قرار داد وی با پرداخت دو ميليون يورو و جلب رضايت مسئولين باشگاه بوخوم می تواند به باشگاه ديگری نقل مکان کند . وحيد هاشميان در اين باره می گويد: مدير برنامه هايم در حال مذاکره با اولی هوينس مدير باشگاه بايرن مونيخ است و همچنان اين مذاکرات ادامه دارد .
هاشميان تاکيد کرده است: اين يک پيشنهاد عالی برای من به شمار می رود ولی نمی خواهم با يک تصميم شتابزده موقعيت خوبی که به سختی در بوندس ليگا بدست آوردم را به سادگی از دست بدهم . من اين را می دانم که همان اندازه که حضورم در تيم بزرگی مثل بايرن می تواند باعث پيشرفتم شود، می تواند پيشرفت من را متوقف کند .
در صورتی که مذاکرات بر سر انتقال هاشميان به بايرن مونيخ به نتيجه برسد، سر نوشت کلوديو لوپز، مهاجم پرويی و روکه سانتا کروز، مهاجم پاراگوئه ای بايرن که فصل نااميد کننده ای را در اين تيم پشت سر گذاشتند، در هاله ای از ترديد قرار خواهد گرفت .

XS
SM
MD
LG