لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۸:۲۸

آخرين تمرينات و وضعيت تيم اميد ايران در چين - 2004-03-26


تيم فوتبال اميد ايران که براى ديدار مقابل چين در "وو هان " در مرکز اين کشور بسر می برد، عصر امروز (جمعه ) دومين تمرين خود را انجام داد. تيمهاى فوتبال اميد ايران و چين قرار است در چارچوب مسابقات مقدماتی المپيک آتن در گروه دوم منطقه آسيا، شامگاه فردا (شنبه ) بوقت محلی به مصاف يکديگر بروند.
به گزارش خبرگزاری ايرنا، بازيکنان تيم اميد ايران در تمرين امروز که در زمين شماره دو ورزشگاه ۶۰ هزار نفرى شهر وو هان برگزار شد، ابتدا به گرم کردن و نرمش پرداختند و سپس زير نظر مربيان تيم تاکتيکهاى تيمی را مرور کردند. تمرينات امروز تيم اميد ساعت پنج بعدازظهر بوقت محلی و با حضور جمعی از خبرنگاران و تماشاچيان انجام شد.

فوتبال دوستان و نيز رسانه هاى جمعی چين در دو روز گذشته بدقت تمرينات تيم اميد ايران را از نزديک زير نظر دارند و بيشتر روزنامه هاى کشورى و محلی ، با عکسهاى متنوع ، به تجزيه و تحليل تيم اميد و بازيکنان اين تيم پرداخته اند.

"وانگ لی " يک تماشاچی دانشجو طرفدار فوتبال، به خبرنگار اعزامی ايرنا گفت: اگرچه از تمرينات تيم اميد ايران می توان متوجه شد که اين تيم در شرايط خوبی بسر می برد، اما فوتبال دوستان چينی در ديدار روز شنبه از تيم چين انتظار پيروزى دارند. وى درباره احتمال صعود تيم اميد چين با نااميدى گفت : اگر تيم چين در ديدار با ايران ، از تمامی قابليتهاى خود براى پيروزى بهره گيرد، در اين صورت می توان نسبت به صعود چين کمی اميدوار بود.

"ما دينگ وى " يک خبرنگار ورزشی چين نيز ابراز عقيده کرد که دو تيم ايران و چين ديدار سختی را روز شنبه در پيش خواهند داشت و هر تيم فقط به پيروزى می انديشد. وى گفت : فدراسيون فوتبال، مربيان و نيز بازيکنان تيم اميد چين پس از تساوى مقابل مالزى ، به شدت از سوى علاقه مندان به فوتبال و همچنين رسانه هاى ورزشی مورد انتقاد قرار گرفته اند و اين تيم تحت فشار قرار داشت و حتی بحث تعويض و استعفا سرمربی اين تيم مطرح بود، اما در شرايط حاضر اين تيم روحيه خود را بدست آورده است .

از روز گذشته که تيم اميد ايران وارد شهر وو هان شده ، تاکنون هوا ابرى بوده و اما دماى هوا حدود ۱۲ درجه بالاى صفر و شرايط آب و هوايی نسبتا خوب است .پيش بينی شده است که روز شنبه در شهر وو هان باران خواهد باريد، اما شديد نخواهد بود.

"محمد مايلی کهن" سرمربی تيم اميد ايران نيز در دو روز گذشته در پاسخ به سئوال متعدد خبرنگاران چينی درباره احتمال بارش باران تأکيد کرده است که ايران براى بازى در زير باران مشکلی نخواهد داشت . ضمن آنکه زمين ديدار فردا با بارش باران با مشکل مواجه نخواهد شد. در زمان حاضر هيچيک از بازيکنان تيم اميد آسيب ديدگی ندارند و تمامی اعضاى تيم در تمرينات امروز شاداب و با روحيه بودند.

همچنين دکتر "محمد دادکان " رئيس فدراسيون فوتبال ايران که تيم اميد را در سفر به چين همراهی می کند، تمامی تمرينات تيم را از نزديک زير نظر دارد. وى قرار است پس از ديدار ايران و چين به همراه چند تن از بازيکنان عضوتيم ملی براى مسابقات مقدماتی جام جهانی مقابل لائوس مستقيم از چين عازم اين کشور شوند.

XS
SM
MD
LG