لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۲۶

کويت از راهيابی به رقابتهاى فوتبال المپيک ۲۰۰۴ آتن محروم شد - 2004-03-24


تيم اميد کويت، با نتيجه يک بر دو از تيم ملی عراق شکست خورد و از راهيابی به رقابتهاى فوتبال المپيک ۲۰۰۴ آتن محروم شد. کويت که در گروه سوم، تنها يک امتياز از ديدار با تيم عربستان ذخيره کرده بود، با اين شکست، اميد خود را براى حضور در بازيهاى المپيک از دست داد.
به گزارش خبرگزاری ايرنا، اين ديدار، امشب (چهارشنبه شب) در استاديوم ورزشی شهر "امير محمد" اردن برگزار شد که داورانی از سنگاپور آن را قضاوت کردند. در اين گروه، افزون بر کويت، تيمهاى اميد عربستان با چهار امتياز و عمان با سه امتياز پشت سر تيم شش امتيازى عراق قرار دارند. مسابقه دو تيم عربستان و عمان تا دقايقی ديگر برگزار و صدرنشين اين گروه مشخص خواهد شد.

در پی بازيهاى ضعيف تيمهاى ملی و اميد کويت ، هفته گذشته مقامهاى اين کشور، پاولو سزار کارپ بيجانی سرمربی برزيلی تيم را از سمت خود برکنار کردند. دو ماه قبل نيز در چارچوب شانزدهمين جام فوتبال کشورهاى عرب خليج فارس که در کويت برگزار شد، تيم ملی کويت ششم شد.

فدراسيون فوتبال کويت همچنين اوايل هفته جارى يک مربی بومی را به جاى کارپ بيجانی به عنوان سرمربی تيم ملی و تيم اميد کويت انتخاب کرد. "محمد ابراهيم " که به عنوان سرمربی جديد تيمهاى ملی و اميد کويت انتخاب شده است ، مربی شماره ۳۰ تاريخ فوتبال ملی اين کشور به شمار می رود. وى تمام دوران فوتبال خود را در تيم فوتبال باشگاه القادسيه کويت بازى کرده است .

XS
SM
MD
LG