لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۳:۲۸

تيم ملی اميد ايران عصر روز چهارشنبه عازم چين می ‌شود - 2004-03-23


تيم ملی اميد ايران در سومين ديدارش از سری رقابت‌های گزينشی المپيک آتن برای مصاف با تيم‌ چين عصر روز چهارشنبه عازم چين می ‌شود.
به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، نادر فرياد شيران، مربی تيم ملی اميد در گفت ‌وگو با اين خبرگزاری از حضور جواد كاظميان در جلسات تمرينی و بهبودی نويدكيا، كاشی و مبعلی خبر داد و افزود: كاظميان از روز دوشنبه، به اردوی تيم ملی پيوست و در شرايط روحی مناسبتری به سر می ‌برد، البته مصدوميت كاشی، نويدكيا، مبعلی نيز برطرف شده است. هرچند در تمرين صبح امروز، كاظميان مقداری از ناراحتی زانو رنج می ‌برد و كاشی نيز به علت كشيدگی ماهيچه‌اش تمرينات سبكی انجام داد.

وی گفت: از روز دوم فروردين تمرينات اصلی را شروع كرده‌ايم و فردا صبح و بعد از ظهر نيز تمرين خواهيم داشت و حدود ساعت ۸:۴۵ پرواز خواهيم كرد.

فرياد شيران، با اشاره به ادامه‌ تلاش كادر فنی برای بازسازی روحيه‌ بازيكنان تيم، تاكيد كرد: "تساوی تيم چين برابر تيم مالزی بيانگر تلاش زياد بازيكنان مالزی است. كادر فنی تيم نيز نگران برد و باخت تيم چين يا تيم مالزی نيستند و تنها هدفشان صعود به المپيک است، البته اين تساوی كاملأ به نفع تيم ما بود."

مربی تيم ملی اميد افزود: شرايط كلی تيم بهتر از وضعيت قبل از بازی با تيم كره است و در حال حاضر با توجه به بهبودی مصدومان، انگيزه‌ شكست تيم چين بيشتر شده است.

XS
SM
MD
LG