لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۶:۳۰

پرده داران بت خانه، محسن يونسی - 2004-03-18


چند سالی است که از رسانه های هيئت حاکم هر چند وقت يک بار شنيده ميشود به مقدسات کشورمان اهانت شده است. هرکسی با شنيدن اين خبر می گويد با خدا و رسولانشان چکار دارند و اينکه چرا اهانت می کنند!! پس از تحقيق و تفحص ( آنهم نه از نوع تفحص های مجلس وغيره که يک شبه بگويند معظم له گفته پرونده بسته شود ؟!! بلکه از رسانه های آزاد دنيا) متوجه ميشويم در اصل گفته شده فلان آقازاده پانزده ميليون دلار از يک شرکت نروژی گرفته تادر مناقصه نفتی شرکت داده شود ؟!! وقضيه مقدسات زير سوال بردن هيئت حاکم و آقازاده -هايشان بوده ونه خدا ورسولانشان ؟!! آنچه مشخص است اين است که هيئت حاکم با تاسيس اين بت خانه سعی دارد درلوای دين و مذهب هرکاری را مطابق قانون اسلام جلوه دهد وهر انسان آزاده ای که سعی نمايد اين موضوع را آشکار کند که بت های دست ساخته معجزه ای نمی کنند همانند دوران جاهليت عرب و يا بهتر بگويم مدرسه انگيزيسيون محکوم به مرگ يا زندان ميشود خواه نماينده مردم باشد خواه يک آزاده ايرانی؟!!

البته رسم اين بت خانه اين است که احترامات يک طرفه وتنها از طرف مردم بايد رعايت شود وطرف مقابل چون از طرف خدا مسئوليت به وی داده شده هيچ تعهدی در قبال ارزشهای مردم ندارند بطوری که انسان از شنيدن بعضی خبرها ناخودآگاه اشک از چشمانش جاری ميشود چندی پيش شنيدم مردم شهرستان مرزی قصرشيرين اعتقاد دارند هيئت حاکم ايران سلاحهای کشتار جمعی عراق راقبل از ساقط شدن رژيم صدام در قالب اجساد کشته شده گان درجنگ به ايران منتقل نموده است(حتما"سوزدل مادرانی را ديده ايد که در فراق جسد فرزندشان ناله ميکنند!) ويا اينکه عده ای از اعضاء تروريستی طالبان که هر روزه جان عده ای را در يکی از نقاط دنيا ميگيرند در حد فاصل تهران – قم و ساوه نگهداری ميشوند؟!!

مردم ايران اين بت های ساخته شده کاری جز اهانت به آزادمنشی ما ايرانيان نمی توانند انجام دهند تازمانی که باتبر ما شکسته نشوند وسيله ای برای کسانی است که در حال جنگ با آزادی هستند وهستی کشورمان رابه غارت خواهند داد.

محسن يونسی
کارشناس مديريت صنعتی

XS
SM
MD
LG