لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۸:۲۸

اردوی تيم ملی فوتبال نيجريه در پاريس - 2004-03-17


تيم ملی فوتبال کشور آفريقايی نيجريه قصد دارد دست کم به مدت يک هفته پيش از مسابقه با تونس در اواخر اين ماه در آنکشور برای راه يابی به بازی های المپيک تابستانی آتن، در شهر پاريس به تمرين بپردازد.
يک مقام ارشد فدراسيون فوتبال نيجريه روز سه شنبه گفت که اين اتحاديه در حال مطالعه پيشنهادی توسط کاديری ايخانا، سرمربی تيم ملی است که بر پايه آن، تيم پيش از پرواز به تونس در پاريس آماده خواهد شد.
اين مقام گفت که برد در اين بازی برای نيجريه لازم است و همه چيز در حال انجام است تا هيچ چيز بدون مطالعه برگذار نشود .
فدراسيون فوتبال نيجريه چندين بازيکن برجسته خود را برای اين مسابقه فراخوانده است، که شامل جان اوتاکا از تيم باشگاهی آر ث لانس از فرانسه و اوسازه اودم وينگی از تيم لا لووير در بلژيک و نيز بارتولوميو اوگ بشه از باشگاه باستيا در فرانسه هستند.

نيجريه در گروه مقدماتی A در آفريقا برای راه يافتن به بازی های فوتبال المپيک در مکان صدر است و دارای ۱۰ امتياز از ۵ مسابقه است، که اين ۱ امتياز بهتر از نزديکترين رقيب، تونس می باشد. بنابراين، نيجريه بايستی در تاريخ ۲۶ ماه مارس در زمين تيم ملی تونس در مسابقه برگشت از باخت اجتناب کند تا به المپيک راه يابد. در مسابقه رفت در شهر بائوشی در شمال نيجريه در اواخر سال ميلادی پيش تونس و نيجريه به تساوی با نتيجه ۱ به ۱ رسيدند.

XS
SM
MD
LG