لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۹:۴۵

دعوت از برندی چستين به تيم ملی فوتبال زنان آمريکا - 2004-03-09


برندی چستين فوتباليست آمريکايی که شايد بيشتر بخاطر زدن ضربه پنالتی در مسابقه فينال جام جهانی فوتبال زنان در سال ۱۹۹۹ و رساندن آمريکا به عنوان قهرمانی معروف است به تيم ملی بازگشته است.
چستين يکی از ۲۰ بازيکنی است که برای توپ زدن در پيراهن تيم ملی در جام پر حيثيت آلگارو برگزيده شده است. رقابتهای اين جام در روز يکشنبه آينده در کشور پرتغال آغاز ميشود.
تيم ملی فوتبال زنان آمريکا در دور گشايشی يا مقدماتی جام آلگارو در مقابل فوتباليستهای فرانسه و دانمارک و سوئد قرار خواهد گرفت.
برندی چستين هفته گذشته در تيم ايالات متحده که برای راه يابی به بازی های المپيک تابستانی تلاش و تکاپو ميکرد بازی نکرد. اين ستاره ورزش آمريکا در جريان جام جهانی گذشته از ناحيه پا دچار شکستگی شده بود. ضمناً تيم زنان آمريکا هفته پيش با فتح تورنمنت منطقه ای راه يابی به المپيک جای خود را در بازی های تابستانی مشخص کرد.
ايالات متحده آمريکا مدافع عنوان قهرمانی جام آلگارو است.
از ميان ديگر بازيکنانی که خانم ايپريل هاينريکس، سرمربی تيم آمريکا، انتخاب کرده است ستارگان فوتبال ـ ميا هم و جولی فادی و ابی وامبک و بريانا سکوری و سيندی پارلو ـ ديده ميشوند.
بازيکنان ديگر کايلی بيونس، کريستی رمپون، کت رديک، شنون باکس، شنون مک ميلان، الی واگنر، کيت مارک گرف، سيری مولينيکس، و آنجلا هاکلز هستند.

XS
SM
MD
LG