لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۱:۰۶

پيروزی آناستازيا ميسکينا از روسيه در فينال تنيس آزاد قطر - 2004-03-08


آناستازيا ميسکينا از روسيه با موفقيت از عنوان قهرمانی خويش دفاع کرده و با مغلوب کردن يک بازيکن هموطن خود به نام سوتلانا کوزنت سووا در مسابقه فينال دوره رقابت های تنيس آزاد قطر در شهر دوحه فاتح اين رقابتها شده و ضمناً به هفتمين عنوان قهرمانی زندگی ورزشی اش دست يافت.

ميسکينا که اميددار سوم فتح تنيس آزاد قطر به شمار ميرفت در مدت يکساعت و ۴۱ دقيقه و در ۳ ست با نتيجه ۶ـ۴، ۴ـ۶، ۴ـ۶ ، سوتلانا را شکست داد.
برای سوتلانا اين دومين نايب قهرمانی او طی دو هفته گذشته بود، زيرا که اخيراً در مسابقه فينال تورنمنت دوبی اوپن نيز راکت بدست گرفته و مغلوب ژوستين هنن هاردن از بلژيک، زن شماره يک جهان تنيس، شد.

ضمناً در مسابقات تنيس آزاد دوبی، در امارات متحده عربی در بخش مردان... فدرر از کشور سوئيس که مرد شماره يک جهان است به فينال اين رقابتها صعود کرده است... و اين در پی پيروزی در ست های متوالی در مقابل يارکو نی امينن از فنلاند با نتيجه ۶ـ۷ و ۲ـ۶ بود.

فدرر در مسابقه قهرمانی دوبی در برابر فليسيانو لوپز از اسپانيا بازی دارد، که اين تنيس باز اسپانيايی نيز با برد با نتيجه ۴ـ۶، ۶ـ۴، ۴ـ۶ در مقابل ميخائيل يوژنی از روسيه به فينال رسيده است.

XS
SM
MD
LG