لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۵:۳۷

شکست تيم رده صدر بسکتبال کالجها و دانشگاه های آمريکا  - 2004-03-08


تيم رده صدر بسکتبال کالجها و دانشگاه های آمريکا، استانفورد، که تا روز شنبه در اين فصل رقابت ها بدون شکست بود سرانجام با باخت رويارو شد و با نتيجه ۶۲ به ۷۵ تسليم تيم بسکتبال دانشگاه واشنگتن در شهر سياتل در ايالت واشنگتن شد.

تيم بسکتبال کاردينالز از دانشگاه استانفورد پيش از ارائه بازی ضعيف و پر از اشتباه در سياتل در روز شنبه، ۲۶ مسابقه متوالی را برده بود. ولی در اين بازی در مقابل تيم دانشگاه واشنگتن تنها ۳۹ درصد از شوتهای خود را در سبد رقيب قرار داد و ۱۸ بار به اشتباه توپ را بدست بازيکنان حريف داد.

در پی باخت استانفورد اينک تنها تيم بسکتبال عمده کالجها و دانشگاه های آمريکا که در اين فصل همچنان بدون باخت باقی مانده تيم کالج سنت جوزف است. اين تيم که در جريان هفته اخير تيم رده دوم بود ۲۷ برد بدون باخت دارد.

در يک شگفتی بزرگ ديگر در صحنه بسکتبال کالجها و دانشگاه های آمريکا، تيم دانشگاه ايالتی کانزاس يا کانزاس استيت تيم شماره ۱۰ دانشگاه تکزاس را با نتيجه ۵۸ به ۴۸ با باخت آشنا کرد.
ضمناً تيم رده سوم از دانشگاه دوک در ايالت کارولينای شمالی نيز با نتيجه ۷۰ به ۶۵ رقيب هم ايالتی اش، تيم دانشگاه کارولينای شمالی، را مغلوب کرد.

XS
SM
MD
LG