لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۱:۳۶

بسکتبال حرفه ای آمريکا NBA - 2004-03-01


در ادامه مسابقات فصل اتحاديه ملی بسکتبال حرفه ای آمريکا NBA، تيم پايتخت آمريکا، واشنگتن ويزاردز، در خانه خود در مقابل باشگاه لس آنجلس ليکرز با نتيجه ۱۲۲ به ۱۱۰ مغلوب شد. کوبی براينت، ستاره لس آنجلس، ۲۵ امتياز کسب کرده و ۱۴ ريباند يا توپ بازگشته از تخته را بدست آورد.
شکيل اونيل، سانتر تنومند تيم لس آنجلس ليکرز، نيز ۲۹ امتياز در سبد واشنگتن قرار داد . لس آنجلس از ۷ مسابقه گذشته اش ۶ بازی را برده است.
در يک مسابقه ديگر اتحاديه ملی بسکتبال حرفه ای آمريکا، در روز شنبه، تيم نيوجرسی نتس با نتيجه ۹۲ به ۸۶ بر تيم ميامی هيت چيره شد، که کنيون مارتين، يکی از ستارگان ليگ بسکتبال، ۱۸ پوئن ساخت و ۱۵ توپ بازگشته از تخته را ازآن خود کرد. ريچارد جفرسون نيز ۲۵ امتياز برای باشگاه نيوجرسی بدست آورد و جيسون کيد، بزرگترين ستاره تيم، ۲۰ امتياز ديگر به امتيازات تيم اضافه کرد، که از جمله ۴ ضربه يا پرتاب آزاد در ۲۱ ثانيه آخر مسابقه بود که برد نيوجِرسی در منزل را مهر و موم کرد.
همچنين، تيم شيکاگو بولز در زمين خود با نتيجه ۸۷ به ۸۱ تيم گلدن استيت واريرز را شکست داد، جمال کرافورد ـ بازيکن شيکاگو ـ ۲۷ امتياز و ادی کوری ۲۶ پوئن به ثمر رساندند. کرک هينريچ، بازيکن سال اولی شيکاگو، ۱۱ امتياز و ۱۲ ريباند داشت.

ضمناً در روز شنبه در اتحاديه اِن بی اِی... تيم سن آنتونيو اسپرز، مدافع عنوان قهرمانی، با نتيجه ۱۱۷ به ۹۲ باشگاه دنور را تار و مار کرد... تيم دالاس موريکس ۱۱۱ به ۹۱ تيم تريل بليزرز از شهر پورتلند را با باخت آشنا کرد و تيم اورلاندو مجيک ۱۰۴ به ۹۹ در مقابل باشگاه آتلانتا هاکس به پيروزی دست يافت... تيم اينديانا پيسرز هم با امتياز ۸۱ به ۷۴ تيم شهر فيلادلفيا را شکست داد و تيم ممفيس گريزليز ۹۷ به ۹۲ در برابر باشگاه هورنتس از شهر نيواورلئان برد.

XS
SM
MD
LG