لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۶:۱۹

ديدارهای هفته بيست و يكم ليگ برتر فوتبال ايران  - 2004-02-26


حساسترين ديدار هفته بيست و يكم ليگ برتر فوتبال ايران با برتری پاس مقابل پرسپوليس به پايان رسيد.
به گزارش خبرگزاری ورزش ايران(ايپنا)، در اين ديدار زيبا وپرگل تيم فوتبال پاس موفق شد با درخشش خداداد عزيزی - جواد نكونام وآرش برهانی حريف صاحب نام خود پرسپوليس را با نتيجه چهار بر سه مغلوب كند.
در اين ديدار كه با حضور حدود ۲۵۰۰۰ تماشاگر در ورزشگاه آزادی برگزار شد ابتدا نكونام در دقايق ابتدايی پاس را پيش انداخت اما در دقايق پايانی نيمه اول انتظاری بازی را به تساوی كشاند. در اين نيمه حميد استيلی با گرفتن كارت قرمز از بازی اخراج شد.

با شروع نيمه دوم پاس بازی را در اختيار گرفت وتوانست توسط برهانی به گل برتری برسد. در ادامه روند صعودی پاس ادامه يافت ونكونام برای سومين بار دروازه ايليچ را گشود.
در ادامه اما پرسپوليس بر اثر اشتباه فردی تيم صدر نشين موفق شد با گلهای تراوره و دايی بازی را به تساوی بكشاند. بازی اما با اين نتيجه به پايان نرسيد . خداداد با هوش وذكاوت مثال زدنی در دقيقه ۸۸ پاس را به گل چهارم وبرتری رساند تا پاس با ۴۲ امتياز همچنان در صدر جدول بماند.
در ديگر ديدار امروز استقلال با تک گل مجيدی، استقلال را مقابل ابومسلم به پيروزی رساند تا استقلال با۴۱ امتياز در تعقيب پاس صدر نشين باشد.
برپايه اين گزارش در ديگر ديدارها فولاد با سه گل مقابل برق شيراز به برتری رسيد. فجر سپاسی واستقلال اهواز به تساوی يك بر يك دست يافتند. پگاه گيلان وسايپا هم به تساوی بدون گل رضايت دادند.

XS
SM
MD
LG