لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ ایران ۲۳:۳۴

در سوگ آزادی: انتخابات در اصفهان - 2004-02-24


انتخابات روز جمعه در شهر اصفهان بسيار سرد و استقبال مردم از آن به نحو بی سابقه ای اندك بود بنا بر مشاهدات عينی افراد مختلف از نقاط متعدد شهر ، هيچ ازدحام و جمعيتی در مقابل صندوقها نبود و آمارهای حكومتی مبنی بر شركت بالای سی درصد مردم در انتخابات دروغين و ساختگی است و هرگز واقعيت ندارد . در اين جا لازم می دانم به برخی از دلايل اثبات گفته ام اشاره كنم :

مهمترين دليل بر انتصابی بودن و مهره چينی نمايندگان اين كه مردم اصفهان در انتخابات مجلس چهار سال قبل ، تروريست هايی نظير كامران را طرد كرده و به آنان رای ندادند و افرادی همچون مهندس مزروعی را بر گزيدند – كه البته اگر شورای نگهبان نبود افراد مترقی تری را انتخاب می كردند – اكنون چگونه ممكن است با بازگشت به عقب مرتجعينی نظير كامران و اخوان را انتخاب كنند ؟!!

از طرف ديگر اين رسوايی و تقلب در انتخابات در همه ی شهرها به چشم می خورد و ملت ايران آن را مردود دانسته و از وجاهت قانونی برخوردار نيست . ديگر بر همگان روشن است كه حاكمان ايران در همه ی موارد فريبكارانه رفتار می كنند ، از مسائل مربوط به انرژی اتمی گرفته تا حمايت از تروريست ها و در انتخابات و در همه جا و همه چيز به مردم داخل و خارج دروغ می گويند .

و ديگر اين كه اين آمارهای بی اساس و دستكاری شده با مشاهدات مردم و خبرنگاران داخلی و خارجی – علی رغم همه ی موانعی كه برای آنها به وجود آوردند – از زمين تا آسمان با واقعيت تفاوت داشته و دروغين و كذب محض بودن گفته های شورای نگهبان و عدم شركت مردم در انتخابات را اثبات می كند .

همچنين بستن روزنامه های ياس نو و شرق در آستانه برگزاری انتخابات كه ممكن بود تقلب شورای نگهبان را روشن سازد دليل ديگری بر صحت اين مطالب می باشد . در پايان به اطلاع همه آزادی خواهان سراسر جهان می رسانم كه اين انتخابات با هيچ يك از ضوابط و معيار های دموكراتيك و شناخته شده جهانی مطابقت نداشته و كاريكاتوری ننگين از دموكراسی است . ايرانيان خواهان برگزاری انتخاباتی آزاد برای تعيين سرنوشت خود با نظارت سازمان ملل متحد می باشند .

جهان هنگامی در صلح و آسايش و آزادی خواهد بود كه حكومت ملايان – اين رسواترين و ننگين ترين حكومت تاريخ بشر طی قرون و اعصار – در ايران برچيده شود. از شما خواهشمندم اين نامه را در بخش فارسی اينترنت صدای آمريكا چاپ كنيد تا حد اقلی از صدای مردم ايران به گوش ديگران برسد چون در ايران فعلا" بيشتر راه های اطلاع رسانی مردمی مسدود است . با سپاس و تشكر فراوان و آرزوی سلامتی برای تمامی كوشندگان راه آزادی انسانها از ظلم و ستم ديكتاتوری و استبداد .زنده رود .

XS
SM
MD
LG