لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۳:۱۱

خواهشم اين است كه پشتيبانی از مردم ايران را فراموش نكنيد - 2004-02-19


با سلام و عرض خسته نباشيد

اميدوارم معذوريت بنده را بخاطر عدم درج مشخصات بپذيريد.

من يك فرد 35 ساله ايرانی هستم و مدت زيادی است كه قصد ارسال نظرات خود را به عنوان يك نماينده از طرف جوانان ايرانی به شما دوستان خوب دارم و خوشحالم كه الان اين فرصت پديد آمده.

اميدوارم اين نظرات را به مقامات محترم دولت ايالات متحده منعكس نماييد. نميدانم از اوضاع داخلی ايران چقدر اطلاع داريد و از نظرات مردم نسبت به حكومت خودكامه و ديكتاتور اسلامی چقدر آگاهيد. به عنوان يك شهروند كه در متن اين جامعه زندگی می كنم و با افراد مختلف برخورد دارم به شما می گويم كه جز نفرت و انزجار نسبت به حكومت هيچ حس ديگری وجود ندارد و اين حكومت نكبت واقعا هيچ پايگاه مردمی ندارد. البته شما می توانيد صحت حرفهای بنده را در مراسم مختلفی كه به مناسبتهای گوناگون برگزار می شود ببينيد. نمونه اش انتخابات پيش روست كه رژيم برای شركت مردم در آن به گدايی و التماس افتاده است.حرفهای بسياری وجود دارد كه گفته شود ولی متاسفانه مجال بازگويی آنها نيست. اما يك نكته بسيار مهم اين است كه در شرايط حاضر مردم ايران بر روی فشارهای بين المللی بخصوص ايالات متحده بر حكومت ديكتاتوری ايران حساب خاصی باز كرده اند و ايالات متحده را به خاطر موضع گيريهايش نسبت به حكومت دينی ايران و حمايتهای آن ازپياده شدن دموكراسی و مردم سالاری در كنار خود و دوست خود می بينند. اين يك موقعيت بی نظير است كه شايد هرگز در 50 سال گذشته وجود نداشته است.

تنها نگرانی مردم اين است كه مبادا ايالات متحده پس از روی كار آمدن جناح راست حكومت اسلامی با آنها از در سازش وارد شود و با امتياز گيری از يك حكومت منفعل و ضعيف دوستی مردم ايران را از دست بدهد. خواهشم اين است كه پشتيبانی از مردم ايران را فراموش نكنيد و به آنها در رسيدن به يك حكومت آزاد و مردم سالار كمك كنيد و بدانيد همانطور كه پرزيدنت بوش گفتند مردم ايران نيز ايالات متحده را بهترين دوست خود می دانند به شرطی كه آنها را تنها نگذارد... به اميد روزی كه يك جمهوری دموكراتيك بر كشور ما حاكم شود و همكاری های بسيار خوبی بين دو كشور دوست يعنی ايران و ايالات متحده برقرار گردد.

با سپاس فراوان و آرزوی كاميابي

XS
SM
MD
LG