لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۵ تیر ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۰۰

مسير از ميدان انقلاب تا ميدان آزادی را کيلومتر زدم ببينم در نمايش آخر جمهوری اسلامی چندنفر شرکت کرده اند - 2004-02-15


باسلام خدمت کارکنان صدای آمريکا

امروز مانور جمهوری اسلامی قصد فريب دادن مردم و همچنين جهانيان به نمايش درآمد .

در حالی که همه می دانند ديگر رژيم جمهوری اسلامی پايگاهی ندارد چند سالی است با عناوين مختلف در طول مسير راهپيمايی به صورت کار ناوال عمل می کند به طور مئال شخصيت های بر نامه کودک و نمايش عروسکی مردم را به دور خود جمع می کنند و معمولا بچه ها بزرگترهارو به ان محل می آورندو در ان محل می ماند ودوربين با شاتهای بسته از تجمع مردم برای نمايش استفاده می کند.

و يا دادن غذاهای صلواتی به همين ترتيب هم از تهيه شاتهای بسته برای نمايش استفاده می کند و هم در تهيه تصاوير هوای استفاده می کنند. اما با توجه به اين ترفند ها ودادن غذاهای به قول خودشان صلواتی وهمچنين گذاشتن اتوبوسها در مسيرهای چون ورامين/ ري/ اسلام شهر/ رودهن/ جاجرود/ شهري/ د ماوند ...... به صورت رايگان و رفت و برگشت وغذای صلواتی جهت نمايش فر يب .

آيا در اين نمايش موفقق بوده است.؟ اگر قدری تفکر کنيم متوجه می شويم که اصلا نتواسته به موفقيتی د ست يابد.

امروز قبل از اينکه برای شما مجددا نامه را ميل کنم رفتم ومسير از ميدان انقلاب تا ميدان ازادی را باماشين کيلومترزدم.

اولا می دانيد که تهران بيش از 700000نفر جمعيت دارد حال اگر طول راهپيمايی را پنج کيلومتر فرض کنيم و عرض راهپيمای را 100 متر فرض کنيم 5000*100می شود 500000 ودر هر متر مربع يک نفرقرار گيرد جمعا می شود 500000 نفر ان هم با تمام ترفند ها و باز ا گر همانطور که گفتم جمعت ساکن تهران را 7000000 فرض کنيم به عبارتی چيزی در حد 7 درصد جمعيت تهران از شما خواهش دارم اين را اعلام کنيد تا همگان بدانند.

باتشکر دکتر پويا

XS
SM
MD
LG