لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳ ایران ۲۳:۰۴

شکست استقلال مقابل الوصل - 2004-02-13


تيم فوتبال استقلال ديدار دوستانه مقابل الوصل امارات را با شکست پشت سر گذاشت. به گزارش خبرگزاری مهر، در اين مسابقه که در ورزشگاه اختصاصی الوصل و به قضاوت احمد خميس برگزار شد تيم الوصل در نيمه نخست با دو گل بر استقلال چيره شد.
برای الوصل طارق درويش در دقيقه ۳۲ بر روی اشتباه خط دفاعی استقلال به گل رسيد و در دقيقه ۳۸ عادل مطر بازهم بر اساس اشتباه مدافعان استقلال موفق شد گل دوم را به ثمر برساند تا نيمه نخست با برتری الوصل به پايان برسد. در اين مسابقه مسعود قاسمی سنگربان استقلال در دقيقه ۲۵ در اثر برخورد با مهاجم حريف دچار مصدوميت و خونريزی از ناحيه سر شد که به جای او پرويز برومند وارد ميدان شد. در دقايق پايانی نيمه نخست احمد فيروز مهاجم تيم الوصل به دليل خشونت زياد و خطای عمد برروی محمود فکری از سوی داور از ميدان مسابقه اخراج شد.
گفتنی است استقلال دراين بازی ملی پوشان خود شامل عنايتی ، سيدعباسی و قربانی را به دليل حضور در اردوی تيم ملی به همراه نداشت.

در نيمه دوم مسابقه، شاگردان امير قلعه نويی با استفاده از ده نفره بودن بازيکنان الوصل قصد جبران گلهای خورده نيمه نخست و پيروزی بر حريف را داشتند که در اين زمينه نيز تا حدودی موفق بودند.
فراز فاطمی مهاجم بلند قامت اين تيم در دقيقه ۶۰ مسابقه و برروی سانتر يدالله اکبری از روی نقطه کرنر با ضربه سر گل نخست استقلال را به ثمر رساند تا فاصله امتيازی دو تيم کم شود. در دقيقه ۸۰ امير حسين صادقی بازهم با استفاده از ضربه سر موفق شد گل دوم استقلال را وارد دروازه الوصل نمايد تا بازی به تساوی کشيده شود. اما اينبار عليرضا نيکبخت واحدی و فرهاد مجيدی بازيکنان ايرانی الوصل بودند که برروی يک همکاری و بر روی سانتر زيبای نيکبخت و توسط مجيدی در دقيقه ۸۸ گلزنی کردند تا الوصل ده نفره استقلال را شکست دهد.

XS
SM
MD
LG