لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲ ایران ۲۲:۳۴

جام قهرمانان باشگاههای آسيا<br> تيم ذوب آهن اصفهان تيم پاختاكور ازبکستان را شكست داد    - 2004-02-11


تيم ذوب آهن اصفهان در اولين مرحله از رقابت های ليگ قهرمانان باشگاههای آسيا توانست حريف قدرتمند خودش را با شكست مواجه كند.
به گزارش خبرگزاری ورزش ايران(ايپنا)، پس از تيم سپاهان اصفهان كه در روز عيد سعيد غدير نفتچی ازبكستان را از پيش روی برداشته بود ذوب آهن نيز، هم زمان با روز ۲۲ بهمن ماه و سالروز پيروزی انقلاب اسلامی با يك گل تيم قدرتمند پاختاكور را شكست داد.

پس از تساوی بدون گل دو تيم در نيمه اول با شروع نيمه دوم بازيكنان ذوب آهن باز هم آهنگ دروازه حريف ازبك را كرده بودند اما به نظر می رسيد كه نيروی تهاجمی سبزپوشان برای باز كردن خط دفاعی حريف كافی نيست. بالاخره در دقيقه ۵۸ اين بازی كربكندی مهاجم افريقايی خود را به جای سپهر حيدری وارد زمين كرد تا با حضور اين بازيكن فشار حملات ذوب آهن بيشتر شود.

در دقيقه ۷۸ بازی بالاخره امانوئل ايزوكام تنها گل بازی را وارد دروازه تيم ازبك كرد تا هر سه امتياز حساس اين ديدار به حساب نماينده فوتبال ايران واريز شود.
با پيروزی ذوب آهن در اين بازی موقعيت اين تيم در مرحله نخست ليگ قهرمانان تقويت شد و حالا ذوب آهن با اميد بيشتری به دنبال حضور در مرحله بعدی رقابت های خواهد بود.

XS
SM
MD
LG