لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۷:۳۲

تنيس جام ديويس ايران مقابل لبنان شکست خورد - 2004-02-07


تيم تنيس دو نفره ايران ، امشب (شنبه شب) در ادامه پيکارهاى گروه دوم رقابتهاى تنيس جام ديويس در منطقه آسيا و اقيانوسيه، در برابر تيم تنيس لبنان متحمل شکست شد.
در اين ديدار دو نفره که در ورزشگاه "الجمهور" در شرق بيروت برگزار شد، "انوشا شاهقلی" و "اشکان شکوفی" در سه ست متوالی، مغلوب "ويليام فرح" و "پاتريک شکرى" از لبنان شدند.

به گزارش خبرگزاری ايرنا، در اين ديدار تيم تنيس دونفره ايران با نتايج ۶- ۳ ، ۶-۴ و ۶- ۲ ، بازى را به حريفان لبنانی واگذار کردند.
در ادامه اين پيکارها، عصر فردا (يکشنبه ) ديدار چهارم و تشريفاتی تنيس بازان ايرانی با حريفان لبنانی خود در ورزشگاه ياد شده برگزار خواهد شد.
تيم تنيس ايران با شکست امروز، براى بقا در گروه دوم منطقه آسيا و اقيانوسيه، بايستی به مصاف تيم مالزى برود.

تيم تنيس ايران تاکنون دو بار مقابل تيم مالزى قرار گرفته که يکبار در سال ۱۹۶۲ در تهران با نتيجه سه بر دو اين تيم را شکست داد و در سال ۲۰۰۰ ميلادى در مالزى با همين نتيجه مغلوب اين کشور شد.
با اين شکست ، تيم تنيس ايران از تصاحب ۳۵ هزار دلار جايزه اين رقابتها باز ماند. "شهاب حسنی"، "سعيد احمدوند"، "انوشا شاهقلی" و"اشکان شکوفی" (بازيکن )، "عيسي خدايی" (سرمربی ) و "ناصر ميرزايی" (سرپرست ) نفرات اعزامی به لبنان هستند.

XS
SM
MD
LG