لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۲۱:۱۹

ديويد بكهام: می خواهم بهترين بازيكن دنيا باشم - 2004-02-05


ديويد بكهام، ستاره انگليسی رئال ‌مادريد گفت: " می خواهم جايزه بهترين بازيكن سال جهان را از آن خود كنم."
به گزارش خبرگزاری ورزش ايران (ايپنا)، بكهام كه تاكنون موفق نشده است عنوان بهترين بازيكن سال را به دست آورد، در گفت و گويی با خبرنگاران اذعان داشت: " قصد دارم كه همراه با رئال ‌مادريد و تيم ملی انگلستان افتخارات و پيروزی های فراوانی كسب كنم."
وی در ادامه افزود: " با همه وجود می خواهم جايزه بهترين بازيكن سال را به دست آورم. رائول، لوئيس فيگو، رونالدو و روبرتو كارلوس در زمره بهترين بازيكنان دنيا قرار دارند كه در رئال ‌مادريد بازی می كنند.

رئال‌ مادريد نه تنها به خاطر تركيب تيمش، بلكه به خاطر موقعيت و جايگاه باشگاه بی نظيرترين و بی رقيب ترين تيم دنيا است."
ملی پوش انگليسی، همچنين خاطرنشان كرد: " معتقدم كه اين ماه، فصل بسيار بسيار مهمی برای ما است. بازی های بزرگی كه در هر سه جام پيش رو داريم بر اهميت آن می افزايد." بكهام با اشاره به انتقالش از منچستريونايتد به رئال‌ مادريد گفت: " من كشور، شهر، هواداران و هم تيمی هايم را تغيير داده ام. در منچستر من در گوش راست بازی می كردم در حاليكه در حال حاضر در مركز زمين بازی می كنم. اين تغييرات درهای تازه ای را در زندگی من باز كرده است. چرا كه حضور من را در بازی بيشتر كرده و من لذت بيشتری از فوتبال می برم."
وی در پايان اشاره كرد: " از آنجايی كه در اسپانيا يك بازيكن جديد به شمار می آيم و همه می خواهند بدانند كه من چه می كنم، به شدت تحت فشار هستم. اما با وجود همه تغييرات، به خوبی توانسته ام بر شرايط حاكم شوم. واقعيت اين است كه با رئال احساس سرزندگی می كنم."

XS
SM
MD
LG