لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۰۲:۱۵

ديدار تيمهای پرسپوليس و استقلال با تساوی به پايان رسيد - 2004-02-02


آخرين ديدار از هفته‌ بيستم ليگ برتر باشگاه‌های ايران با تساوی تيم‌های استقلال و پرسپوليس تهران پايان يافت.
به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران(ايسنا)، تيم‌های پرسپوليس و استقلال كه نيمه‌ اول مسابقه‌ خود را با نتيجه تساوی يك بر يك به پايان رسانده بودند در پايان بازی نيز به همين نتيجه رضايت دادند.
دوتيم در نيمه دوم نيز بدون آنكه تغييری در تاكتيک و نفرات خود داشته باشند وارد زمين شدند.
نفوذ از كناره‌ها و ارسال توپهای بلند بر روی دروازه‌ استقلال كماكان تاكتيک مورد علاقه وينكو بگوويچ بود و در مقابل حركت در ميانه زمين و ارسال پاسهای عمقی نيز در دستور كار تيم استقلال قرار داشت.
البته از دقيقه‌ ۵۵ بازی به بعد به نظر می ‌رسيد كه بازيكنان به نتيجه‌ تساوی رضايت داده و بيشتر به زير توپ می ‌زدند.
از حوادث مهم اين نيمه می ‌توان به موقعيت عالی تيم استقلال در دقيقه ۷۵ اشاره كرد كه ساشا ايليچ در موقعيت تک به تک توپ را در اختيار گرفت.
همچنين با وجود اينكه در نيمه اول عملا هيچ كارت زردی از سوی داور به بازيكنان دو تيم نشان داده نشد اما در اين نيمه كاويانپور،‌ باهنر، ‌جمشيدی و خانمحمدی از پرسپوليس و نيكبخت واحدی از تيم استقلال با اخطار داور روبرو شدند.
در دقيقه ۸۲ اين مسابقه به دليل برخوردی كه بين عيسی ترائوره از پرسپوليس و محمد نوازی از استقلال رخ داد به دليل ضربه‌ای كه سيد عباسی به ترائوره زد نزديك بود بازی به جنجال كشيده شود كه با دخالت داور بازی كنترل شد.
از نكات قابل توجه در اين مسابقه اينكه تمامی نيمكت ‌نشينان دو تيم از ابتدای نيمه دوم مشغول گرم كردن خود بودند و قلعه ‌نويی و بگوويچ نيز تماما ايستاده بازی را دنبال كردند. با پايان رقابتهای هفته بيستم، تيم پاس با ۳۹ امتياز كماكان در صدر جدول رده ‌بندی قرار دارد و تيم‌های استقلال با ۳۸ امتياز دوم و ذوب آهن با ۳۳ در مكان سوم جای دارد. تيم پيروزی با ۳۲ امتياز در مكان چهارم قرار دارد.

XS
SM
MD
LG