لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۰:۴۳

زخمی شدن دو پليس فرانسه در برخورد با طرفداران باشگاه فوتبال پاريس - 2004-01-26


روز شنبه دو افسر پليس در جريان برخوردهايی با طرفداران تيم باشگاه پاريس، سن ژرمن پيش از مسابقه اين تيم با تيم المپيک مارسی در منزل مارسی زخمی شدند. هر دو افسر پليس برای مداوا به بيمارستان شهر آوينيون منتقل شدند، يکی از افسران از ناحيه چشم جراحت برداشت و ديگری از ناحيه دست آسيب ديد.

در جريان اين مسابقه در جام حذفی فرانسه حدود ۷۰۰ مأمور پليس پيرامون استاديوم ولودروم باشگاه مارسی به گشت زنی پرداختند.
يک ضربه سر خوآن پابلو سورين، بازيکن آرژانتينی تيم شهر پاريس، در وقت اضافی باشگاه پايتخت فرانسه را از برد با نتيجه ۲ به ۱ برخوردار کرد. و به اين ترتيب، تيم پاريس سن ژرمن به دور سوم جام حذفی پيش رفت.
سورين گل خود را در دقيقه ۱۱۲ به ثمر رساند و با اين کار پنجمين پيروزی متوالی پاريس را در مقابل تيم المپيک مارسی رقم زد.

وحيد هاليهودزيچ، سرمربی تيم پاريس، گفت که از تيمش واقعاً راضی است و افزود: «اين يک بازی خيلی دشوار بود چون از آغاز تحت فشار شديد بوديم ولی سزاوار برد بوديم.»

در ديگر مسابقات در جام حذفی فوتبال فرانسه دو تيم دسته يک توسط تيم هايی از دسته های پائينتر از صحنه رقابت بيرون رانده شدند. تيم آر ث لانس که ۶ بازيکن معمول آن اين روزها بيرون از شهر و در حال بازی در جام ملت های آفريقا هستند با نتيجه ۲ به ۱ مغلوب باشگاه دسته ۳ ديژون شد و تيم آماتور بايون که پيش از اين در دور نخست جام حذفی با نتيجه ۵ به ۳ روی ضربات پنالتی تيم دسته يک گَنگامپ را از سر راه برداشته بود اين بار در وقت اضافی با نتيجه ۱ به صفر تيم ژيروندن شهر بوردو را حذف کرد.
همچنين در جام حذفی فرانسه، تيم آ ژ اوکسر که قهرمان جام پيشين است با نتيجه ۲ به صفر مون پليه را مغلوب کرد و تيم المپيک ليون که قهرمان فوتبال فرانسه است ۵ به صفر در منزل باشگاه بور پرونا از دسته ۳ به برد دست يافت.

XS
SM
MD
LG