لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۴:۵۹

آغاسی و راديک برندگان دور دوم تنيس استراليا اوپن - 2004-01-21


دور دوم مسابقات قهرمانی تنيس استراليا اوپن روز سه شنبه در ملبورن آغاز شد. در قسمت مردان، اندی راديک از آمريکا و اميد اول اين رقابتها با نتيجه ۶-۲، ۶-۲، ۶-۳ تنيس باز جمهوری چک بوهدان اوليراخ ، را شکست داد. آندره آغاسی اميد چهارم اين مسابقات نيز در مقابل توماس برديچ از جمهوری چک با نتيجه ۶-۰، ۶-۲، ۶-۴ بپيروزی رسيد و بدور بعدی راه پيدا کرد.

اميد نهم، سباستيان گروجين براحتی از سد مايکل گمبيل از آمريکا و با نتيجه ۶-۴، ۶-۳، ۶-۲ گذشت. اميد شانزدهم اين مسابقات سجنگ شالکن از هلند در چهار ست و با نتيجه ۶-۳، ۶-۲، ۵-۷، ۶-۱ ديويد فرر را با ناباوری پشت سر گذاشت.

در قسمت زنان، بازيکن شماره يک جاستين هنين-هاردن از بلژيک به آسانی کاميل پين از فرانسه را با نتيجه ۶-۱، ۶-۴ شکست داد. اميد چهارم زنان املی مورسمو از فرانسه، لودميلا سروانوا از اسلواکی را بدون زحمت زياد با نتيجه ۶-۰، ۶-۲ با شکست روبرو کرد.

اميد پنجم ليندزی داونپورت از ايالات متحده احتياج به سه ست داشت تا اميلی لوی از فرانسه را شکست دهد، نتيجه اين مسابقه ۶-۳، ۳-۶، ۶-۰ بود. تنيس باز روسی و اميد يازدهم اين مسابقات ورا زوناروا با نتيجه ۷-۵، ۶-۴ مليندا سزينک از مجارستان را شکست داد.

XS
SM
MD
LG