لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۰:۲۸

زن دزدان تهرانی فعال شده اند - 2004-01-20


درحاليكه ميزان جرم و جنايت و فساد و فحشا در ايران لحظه به لحظه ابعاد هولناك تری به خود می گيرد اكنون خبر می رسد كه باندهای ربايندگان زنان تهرانی مجددا فعال شده اند!

با شكايتی كه اخيرا زنی به نام (( سارا )) تسليم شعبه هفتم دادسرای امور جنايی تهران كرده است بيم آن می رود كه حوادث تاسف بار سال گذشته پايتخت ايران در حال تكرار باشد.

در سال 1381 خورشيدی باندی با عنوان (( كركس ها )) مبادرت به دزديدن و تجاوز به بانوان تهرانی می كردند كه پس از دستگيری و اعدام آنان در ملا عام مسئولين قوه قضائيه ايران ابراز اميدواری كرده بودند ديگر چنين حوادثی تكرار نخواهد شد.

اما با هجوم سرنشينان يك خودرو پيكان در ساعت ۱ و ۳۰ دقيقه بامداد پنجشنبه ۲۵ دی ماه ۸۲ به خانم جوانی به نام (( سارا )) ظاهرا كابوس كركس ها دوباره گريبانگير زنان اين شهر شده است.

(( سارا )) در مصاحبه ای با روزنامه شرق در خصوص نحوه ربوده شدنش می گويد كه ساعتی قبل از حادثه برای رساندن دوست خود از خانه خارج شده بوده است چرا كه نمی خواست در آن ساعت نيمه شب دوستش به تنهايی به خانه بازگردد اما نمی دانست كه خطر تنها بودن تا دقايقی ديگر در كمين او می نشيند.

وی در ادامه می افزايد : (( وقتی در بلوار جنت آباد ( غرب تهران) پرايدم را پارك كردم در آينه متوجه توقف يك پيكان شدم ولی توجهی نكردم و مشغول قفل زدن به فرمان شدم.))

بر پايه اين گزارش پس از اين ماجرا همين كه زن جوان قصد حركت به سوی خانه اش را داشته سه تن از سرنشينان پيكان وی را به زور و تهديد چاقو به درون خودرواش انداخته و از محل دور می شوند. آنها به اتفاق سرنشين پيكان پس از پيمودن ۲۰ دقيقه در يكی از نقاط كم تردد شهر ری متوقف می شوند. چهار سرنشين پيكان دقايقی بعد در همان مكان كم تردد زن جوان را مورد اذيت و آزار ( تجاوز ) قرار دادند و پس از سرقت خودرو، پول و دستگاه تلفن همراهش او را در بيابانی حوالی شهر ری رها می كنند.

به عقيده آگاهان با فعال شدن مجدد چنين باندهايي، طی روزهای آينده بايد منتظر خبرهای هولناك تری از اين دست بود.

XS
SM
MD
LG