لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۳:۳۶

بوکس قهرمانی آسيا<br> ورزشکاران ايران از صعود به المپيک بازماندند  - 2004-01-17


در ادامه بيست و دومين دوره مسابقات قهرمانی بوکس آسيا، تيم ملی بوکس ايران جمعه شب سه بازى برگزار کرد و هر سه مسابقه را به حريفان واگذار کرد. به گزارش خبرگزاری ايرنا، سرپرست تيم ملی بوکس ايران روز شنبه در گفت وگوى تلفنی به خبرنگار ايرنا گفت که با شکست جمعه شب، بازيکنان تيم ملی کشور در مقابل حريفان خود از راه يابی به مرحله نهايی اين رقابت ها و درنتيجه ، بازيهاى المپيک بازماندند.

۱۷۳ بوکسور از۲۹ کشور آسيايی در بيست ودومين دوره رقابت هاى قهرمانی بوکس آسيا شرکت کرده اند، و در پايان، نفرات اول و دوم هر وزن از اين مسابقات جواز حضور در بازيهاى المپيک ۲۰۰۴ آتن را بدست خواهند آورد.

"فتح اله صابرى نياکی " در ادامه گفت: در وزن ۶۴ کيلوگرم "رضاقاسمی" با حريف فيليپينی، در وزن ۸۱ کيلوگرم، "طاهر جبارى " با حريف چينی و در وزن ۹۱ کيلوگرم "علی مظاهرى " با حريف قزاقستانی به مصاف هم رفتند و هر ۳ بازى را واگذار کردند.

وى ضمن ابراز تاسف از اين نتايج گفت که بوکسورهاى کشور تلاش خوبی کردند اما به هرحال اين تلاشها نتيجه اى نداد. سرپرست تيم ملی بوکس ايران افزود : با اين نتايج ، امشب (شنبه شب) تيم ملی کشورمان براى کسب مدال برنز در سه وزن ۶۴ ،۸۱ و۹۱ کيلوگرم بر روى سکو خواهد رفت .

بيست و دومين دوره مسابقات بوکس آسيا از روز دوشنبه گذشته در شهر"پورتو پرنس" فيليپين آغاز شد و امشب با برگزارى ديدارهاى پايانی، به کار خودپايان می دهد. تيم ملی بوکس ايران روز يکشنبه به مانيل پايتخت فيليپين خواهد رفت و از طريق بانکوک پايتخت تايلند به تهران بازخواهد گشت .

XS
SM
MD
LG