لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ ایران ۱۵:۳۴

اردوی يک هفته ای تيم فوتبال بايرن مونيخ در امارات متحده - 2004-01-12


باشگاه معروف بايرن مونيخ و ميکائيل بالاک، بازيساز تيم ملی آلمان، روز يکشنبه هشدار دادند که در فصل جاری فوتبال هنوز بهترين کار بايرن در پيش است.
تيم فوتبال بايرن مونيخ روز شنبه وارد خاک امارات متحده عربی شد تا به مدت يک هفته در آنجا اردوی تمرين داشته باشد، که اين در راه آمادگی برای از سر گيری فصل بوندس ليگای آلمان در پايان ماه ژانويه جاری است.
ميکائيِل بالاک معتقد است که تيم بايرن مونيخ تا آخر راه، دفاع از عنوان قهرمانی اش در فوتبال آلمان در اين فصل از سوی باشگاه های وردر برمن و اشتوتگارت و باشگاه پيشين خود او، باير لورکوزن، زير فشار خواهد بود.
بالاک روز يکشنبه به گزارشگران گفت: "اين يک نبرد ۴ طرفه برای کسب عنوان قهرمانی است. ما بر اعصاب مان مسلط خواهيم بود و با آنکه پيش از کريسمس، خوب بازی نکرديم هنوز در جای دوم هستيم. وقتی آنچه را که ميدانيم در توان داريم، انجام دهيم و آنچه که تيم توانايی اش را دارد هيچکَس نميتواند جلوی ما را بگيرد... ما با هر تيمی مقابله ميکنيم."
تيم بايرن مونيخ در زمان آغاز استراحت زمستانی ليگ فوتبال آلمان در رده بندی در مکان دوم قرار دارد، که با ۴ امتياز اختلاف پشت سر تيم صدرنشين، وردر برمن است.
بالاک افزود که بازيکنان بايرن تا پايان فصل بايستی تا سر حد ظرفيت بازی کنند.

XS
SM
MD
LG