لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۰۹:۰۲

نتايج مسابقات مرحله حذفی ليگ ملی فوتبال آمريکايی NFL  - 2004-01-12


در مسابقات مرحله حذفی ليگ ملی فوتبال آمريکايی NFL برای نخستين بار در تاريخ، سه مسابقه به وقت اضافی کشيده شد که تازه ترين مورد در روز يکشنبه در شهر فيلادلفيا بود که در آنجا ميزبان، تيم فيلادلفيا ايگلز، نهايتاً با نتيجه ۲۰ به ۱۷ باشگاه گرين بی پکرز را با باخت آشنا کرد.
تيم فيلادلفيا به لطف ضربه ۳ امتيازی يا فيلد گل بازيکن خود، ديويد ايکرز، در وقت قانونی با گرين بی ۱۷ به ۱۷ مساوی شد و مسابقه وارد وقت اضافی شد که در آن بار ديگر ايکرز يک فيلد گل زد که فيلادلفيا را به پيروزی رسانيد.
داناوان مک نب، کوآرتربک يا رهبر تيم تهاجمی فيلادلفيا، از ۳۹ پاسی که انداخت ۲۱ پاس را به دست همتيمی هايش رساند.
تيم گرين بی در مسابقه پيشينش در اين دور حذفی در وقت اضافی در برابر باشگاه سياتل سی هاکس برنده شده بود.
تيم فيلادلفيا ايگلز در مسابقه بعدی اش در روز يکشنبه ـ ۱۸ ماه ژانويه ـ که مسابقه فينال کنفرانس ملی در ليگ فوتبال آمريکايی است ميزبان تيم کارولينا پنترز خواهد بود و برنده آن مسابقه رهسپار مسابقه قهرمانی فوتبال آمريکايی موسوم به سوپر بال خواهد شد. سی و هشتمين سوپر بال در تاريخ ليگ ملی فوتبال آمريکايی يا اِن اِف اِل، در اوّل ماه فوريه در شهر هيوستون در ايالت تکزاس آمريکا برگذار خواهد شد.
تيم کارولينا پنترز خود در روز شنبه در ثانيه های اول در وقت اضافی دوم با نتيجه ۲۹ به ۲۳ در شهر سنت لوئيس باشگاه ميزبان، سنت لوئيس رمز، را مغلوب کرده بود.
روز شنبه همچنين، تيم نيو اينگلَند پتريوتس در کنفرانس ديگر ـ کنفرانس آمريکايی ـ با نتيجه ۱۷ به ۱۴ در سرمای شديد ۱۷ درجه سانتيگراد زير صفر در شهر فاکسبورو در ايالت ماساچوست تيم تنسی تايتنز را از سر راه برداشت. ادام ويناتيری، بازيکن نيو اينگلند، ۴ دقيقه پيش از پايان وقت معمول با ضربه فيلد گل خود تيمش را به پيروزی رسانيد.
حال تيم نيو اينگلند در مسابقه فينال کنفرانس آمريکايی در مقابل تيم ايندياناپوليس کولتس قرار خواهد گرفت و برنده آن مسابقه نيز راهی سوپِر بال در هيوستون خواهد شد.
تيم ايندياناپوليس روز يکشنبه در منزل باشگاه کانزاس سيتی چيفس تيم ميزبان را با نتيجه ۳۸ به ۳۱ شوکه کرد... پيتون منينگ، کوآرتربک ايندياناپوليس، از ۳۰ پاسی که انداخت ۲۲ پاس را تکميل کرد... که حاصل آن ۳۰۴ يارد و ۳ تاچ داون يا گل ۶ امتيازی بود.

XS
SM
MD
LG