لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۲۲:۴۰

پيشنهاد ۵۰۰ ميليون ريالی و ساخت ۵۰ دستگاه آپارتمان در بم  - 2004-01-02


فروش مدال‌های هادی ساعی، قهرمان ارزنده تكواندو ايران و جهان، بازتابهای فراوانی در ميان جامعه‌ ورزش و مردم ايران داشته است.
به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، پس از وقوع فاجعه زلزله دلخراش در شهر بم، كليه‌ مردم نوعدوست ايران به ويژه جامعه‌ ورزش در تكاپوی كمك به زلزله ‌زدگان برآمدند، در اين راستا، هادی ساعی، قهرمان شايسته ايران كه تاكنون ۴۸ مدال‌ رنگارنگ المپيک، جهان و آسيا را در كارنامه‌ درخشان خود دارد، به يک باره برای كمک به زلزله ‌زدگان چوب حراج بر اين مدال‌های با ارزش خود زده است.

تاكنون پيشنهادات زيادی در خصوص خريد مدالهای ساعی به وی شده است كه از آن جمله می ‌توان به پيشنهاد ۵۰۰ ميليون ريالی و ساخت ۵۰ دستگاه آپارتمان در شهر بم اشاره كرد. بسياری از پيشنهادات ديگر برای خريد مدالهای وی نيز امشب در مقابل چشمان ميليون‌ها بيننده داده خواهد شد.

همچنين يك فرد خير از استان سمنان نيز در مقابل حركت پهلوانانه‌ هادی ساعی، به ازای هر مدالش، يك كاميون مواد مورد نياز مردم را به بم فرستاده است.

در كارنامه‌ درخشان هادی ساعی، پس از كسب اولين مدال طلای تكواندوی ايران در مسابقات جهانی سال ۹۹ در كانادا، مدال‌های طلای جام‌های جهانی سال‌های ۹۸، ۲۰۰۰، ۲۰۰۱، ۲۰۰۲، مدال طلای بازی ‌های آسيايی بوسان و مدال برنز بازی های المپيک سيدنی به چشم می ‌خورد.

XS
SM
MD
LG