لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۱۳:۰۰

مديركل تربيت بدنی استان كرمان:<br>يك سانتيمتر فضای ورزشی باقی نمانده است<br>به لباس گرم، كفش وملزومات گرمايی نيازمنديم - 2003-12-28


فضل‌الله زمانی از تخريب كليه‌ اماكن ورزشی شهرستان بم خبر داد و گفت: استاديوم‌های فوتبال كرمان و بم نيز برای تخليه‌ مجروحان اختصاص يافته است.
به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)،‌ مدير كل تربيت بدنی استان كرمان در گفت ‌وگو با اين خبرگزاری تصريح كرد: اماكن ورزشی شهرستان بم شامل سالن آزادی و فجر، استاديوم شهيد قنبر بيگلری و استخر اين شهر به صورت صد در صد تخريب شده و حتی يك سانتيمتر از فضای مفيد ورزشی نيز باقی نمانده است.
وی افزود: زمين چمن فوتبال نيز به تخليه‌ نيروهای سپاه قرار گرفته است كه بعد از اين واقعه نيز هيچ گونه استفاده‌ای نمی ‌توان از آن داشت.
مدير كل تربيت بدنی استان كرمان افزود: استاديوم شهيد سليمی كيا كرمان به همراه سالن‌های ورزشی اين شهر به فرود هليكوپترها، تخليه‌ مجروحان و كمك‌های مردمی اختصاص يافته است.
وی در ادامه گفت: سازمان تربيت بدنی، كليه‌ ادارات تربيت بدنی استان‌های كشور و فدراسيون پزشكی ورزشی و مردم همكاری بسيار خوبی با ما داشته‌اند و هم اكنون نيز مردم به لباس‌های گرم، كفش و ملزومات گرمايی نياز دارند.
زمانی با تشكر از كليه‌ خبرنگاران حاضر در منطقه‌ زلزله ‌زده‌ بم گفت: كليه‌ خبرنگاران رسانه‌های گروهی و مطبوعات با قلم‌های خود و فكر زيبايشان كمك بسيار شايانی را به مردم می ‌كنند و واقعا به آنها دلگرمی زيادی می ‌دهند.
وی در پايان گفت: تاكنون هفت استان برای اسكان مجروحان و بازماندگان زلزله‌زدگان به ما اعلام آمادگی كرده‌اند اما تاكنون نياز مبرمی به اسكان مجروحان نداريم.

XS
SM
MD
LG