لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ایران ۰۴:۱۶

نهاد رياست جمهوری: فرانکلين دلانو روزولت 32 امين رئيس جمهوری آمريکا - 2003-12-28


پنجاه و هفتمين برنامه رياست جمهوری ايالات متحده و دستآوردهای روسای جمهوری آمريکا به فعاليت های تحصيلی و آموزشی پرزيدنت روزولت و چگونگی آشنايی اش با آنا النور پرداخت.

پنجاه و هشتمين برنامه رياست جمهوری ايالات متحده و دستآوردهای روسای جمهوری آمريکا با بيماری روزولت در سال 1921 که موجب فلج وی شد به ادامه زندگی وی می پردازد.

پنجا ه و نهمين برنامه رياست جمهوری ايالات متحده و دستآوردهای روسای جمهوری آمريکا به دوران رياست جمهوری روزولت می پردازد.

شصتمين برنامه رياست جمهوری ايالات متحده و دستآوردهای روسای جمهوری آمريکا به تشريح برنامه های اقتصادی پرزيدنت روزولت می پردازد.

شصت و يکمين و شصت و دومين برنامه های رياست جمهوری ايالات متحده و دستآوردهای روسای جمهوری آمريکا به تشريح نقاط قوت و ضعف پرزيدنت روزولت می پردازد. سياست های پرزيدنت بقدری انعظاف پذير بود که به فرصت طلبی متهم شد.

شصت و سومين و شصت و چهارمين برنامه رياست جمهوری ايالات متحده و دستآوردهای روسای جمهوری آمريکا به تشريح مشکلات دوران رياست جمهوری روزولت می پردازد.

شصت و پنجمين برنامه رياست جمهوری ايالات متحده و دستآوردهای روسای جمهوری آمريکا به تشريح سياست های پرزيدنت روزولت در دوران جنگ بين الملل دوم می پردازد. به مشروح اين برنامه توجه فرمائيد.

XS
SM
MD
LG