لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ ایران ۰۹:۴۱

پرزيدنت بوش: آمريکا با زمانی پر از چالش روبروست - 2003-12-27


پرزيدنت بوش می گويد آمريکا در حالی که سربازان آن در افغانستان، عراق و نقاط ديگر با تروريست ها می جنگند، با زمانی پر از چالش روبرو است.

آقای بوش روز شنبه در سخنرانی راديوئی هفتگی خود، اعضای نيروهای مسلح آمريکا و تمام کسانی را که به ديگران کمک می کنند ستود و گفت آنها نماد روح و جوهر کريستمس هستند.

رئيس جمهوری اظهار داشت سربازان آمريکائی که در خارج بسر می برند از آزادی در سراسر جهان دفاع می کنند و آمريکا امروز از برکت مهارت و از خود گذشتگی آنها امن تر است. آقای بوش گفت : جدائی از عزيزان هميشه، به ويژه در اين موقع سال، دشوار است. تمام مردان و زنان ما که در خارج خدمت می کنند می دانند که جای آنها نزد خانواده هايشان خالی است، ميليون ها نفر برای آنان دعا می کنند و ملت نسبت به آنها احساس غرور می کند.

آقای بوش همچنين شهروندان آمريکا را که داوطلبانه به کسانی که با سختی های فقر يا بيکاری دست به گريبان هستند ستود و گفت داوطلبان اميد می آفرينند. دمکرات ها نيز در سخنرانی های راديوئی هفتگی خود سربازان آمريکائی را که در خارج خدمت می کنند ستودند، اما تام ويل سک، فرماندار آيوا از رئيس جمهوری و جمهوريخواهان کنگره به دليل ناتوانی در پرداخت پول بيشتر به آمريکائيانی که نمی توانند کار پيدا کنند انتقاد کرد.

R

XS
SM
MD
LG