لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ ایران ۲۰:۱۶

استقلال اهواز از ليگ بـرتـر كنـاره ‌گيری می ‌كند - 2003-12-26


باشگاه استقلال اهواز از رقابتهای فوتبال ليگ برترايران كناره‌گيری خواهد كرد. به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)،‌ منصور قمر سخنگوی باشگاه استقلال اهواز با اعلام خبر كناره‌گيری باشگاه استقلال اهواز از رقابتهای ليگ برتر، گفت: به علت ناداوری ‌های اخير در بازيهای تيم استقلال اهواز و بی عدالتی‌هايی كه در برگزاری ديدارهای اين تيم با وجود شرايط جوی نامناسب در قسمت شمالی كشور صورت گرفته و نيز نبودن حاشيه‌ امنيت در اكثر بازيهای خارج از خانه‌،‌ مديريت باشگاه صراحتا اعلام می ‌كند پرونده‌ باشگاه استقلال اهواز را سريعا تحويل اداره كل تربيت بدنی استان خوزستان و هيات فوتبال اين استان می ‌دهد.

سخنگوی باشگاه استقلال اهواز افزود: شفيع‌زاده صراحتا اعلام می ‌دارد از اين لحظه به بعد از كوچكترين سرمايه‌گذاری در امر فوتبال و ورزش خودداری خواهد كرد چرا كه اين روندی كه در ليگ برتر فوتبال در پيش گرفته شده به جز دلسردی و دلزدگی بر اين مديريت باشگاه نتايج ديگری در بر نداشته است.

لازم به ذكر است، عصر امروز تيم استقلال اهواز به مصاف تيم شموشك نوشهر رفت، اين ديدار در حالي كه با نتيجه‌ 3 بر صفر به سود تيم شموشك در جريان بود با خودداری بازيكنان استقلال اهواز از ادامه‌ بازی نيمه تمام باقی ماند. مسئولان باشگاه استقلال دليل ترك زمين بازی را اخراج دو بازيكن به فاصله‌ زمانی چند دقيقه، اخراج ناصر حجازی و ضرب و شتم بازيكنان اخراج شده در هنگام ورود به رختكن اعلام كرده‌اند.

XS
SM
MD
LG