لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ ایران ۱۸:۵۴

 چهارمين دوره‌ مسابقات وزنه برداری باشگاههای آسيا - 2003-12-18


نخستين روز از چهارمين دوره‌ مسابقات وزنه برداری باشگاههای آسيا در رده بزرگسالان كه در شهر «شنيان» چين برگزار می ‌شود وزنه برداران سبک وزن باشگاه سايپا مدالهای طلا را برگردن آويختند.
به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران(ايسنا)، صادق نوروزی در وزن ‌۵۶ كيلوگرم در حركت يك ضرب با غلبه بر وزنه ‌۵/۱۰۲ كيلوگرمی به مدال طلا دست يافت و در حركت دوضرب با مهار وزنه‌ ‌۱۴۰ كيلوگرمی دومين مدال طلا را از آن خود كرد و در مجموع با ركورد ‌۵/۲۴۲ كيلوگرم در جايگاه نخست قرار گرفت.

در وزن ‌۶۲ كيلوگرم وزنه بردار تيم دانشگاه آزاد به مدال نقره دست يافت و وزنه بردار كشور چين قهرمان شد. همچنين در وزن ‌۶۹ كيلوگرم عباس مالمير از تيم سايپا در حاليكه در حركت يكضرب با به روی سر بردن وزنه ‌١٢٠ كيلوگرمی به مدال نقره دست يافته بود، در حركت دو ضرب بر وزنه ‌۵/۱۵۷ كيلوگرم فايق آمد تا در مجموع با ركورد ‌۵/۲۷۷ كيلوگرم به مقام قهرمانی برسد .

در چهارمين دوره مسابقات وزنه برداری باشگاههای آسيا در رده بزرگسالان ۸ تيم از ۴ كشور ايران، مغولستان، سنگاپور و چين شركت كرده‌اند و فردا (جمعه) در دومين روز اين رقابتها وزنه برداران دسته‌ ‌۷۷ و ‌۸۵ كيلوگرم به روی صحنه خواهند رفت.
گفتنی است پيش از اين قرار بود دو وزنه بردار سبك وزن چينی در قالب تيم دانشگاه آزاد در اين مسابقات شركت كنند كه اين امر صورت نگرفت.

XS
SM
MD
LG