لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ایران ۱۰:۴۲

انزوای ريوالدو فوروارد معروف برزيلی در يک شهر کوچک - 2003-12-08


روزنامه اِستادو دِ سائوپائولو در شماره روز يکشنبه خود اعلام کرد: ريوالدو فوروارد معروف برزيلی، خود را در يک شهر کوچک در ايالت سائوپائولو برزيل منزوی کرده است تا در مورد اقدام بعدی اش در زندگی ورزشی تصميم بگيرد.
اين روزنامه ميگويد که ريوالدو که همراه با تيم ملی فوتبال کشورش فاتح جام جهانی سال ۲۰۰۲ شد، در حال فسخ قرارداد خود با تيم باشگاهی آ ث ميلان از ايتاليا، قهرمان اروپا می باشد. وی با دو پسرش، ريوالدينيو و تاميريس، در شهرک "موجی ميريم" بسر ميبرد. بنا به گزارش، ريوالدو که ۳۱ سال دارد پيشنهادهايی از باشگاه های ليگ برتر انگليس دريافت داشته ولی ممکن است تصميم بگيرد به برزيل بازگردد و در يک باشگاه در کشورش توپ بزند.

اين مهاجم خوددار و گوشه گير که از زمان بازگشت به برزيل از هر گونه تماس با رسانه ها اجتناب کرده است قرار است بزودی تصميم خويش را اعلام کند.
باشگاه آ ث ميلان روز دوشنبه پيش اعلام کرد که به قرارداد ريوالدو خاتمه داده است، در حالی که قرارداد تا ۱۸ ماه ديگر اعتبار داشت.
يک سازش مشابه در ماه سپتامبر گذشته بين باشگاه شهر ميلان و ريوالدو سر گرفت ولی اين ستاره فوتبال تغيير فکر داده و تصميم گرفت با باشگاه باقی بماند.

ريوالدو پس از فتح جام جهانی در سال ۲۰۰۲ از باشگاه بارسلون در اسپانيا به تيم ميلان ملحق شد ولی هرگز در ميلان به آن موفقيتی که با بارسلون کسب کرد دست نيافت. ريوالدو اخيراً يکسال گذشته را در تيم ميلان به عنوان بدترين سال در زندگی حرفه ای خويش توصيف کرد. ضمن اينکه رسانه ها در برزيل کارلو آنچه لوتی، سرمربی آ ث ميلان را مورد انتقاد شديد قرار داده اند، با تمام اينها ريوالدو جای خود را در تيم ملی فوتبال برزيل حفظ کرد و در ماه پيش تنها گل تيم برزيل را در يک مسابقه راه يابی به جام جهانی سال ۲۰۰۶ در مقابل پرو به ثمر رساند. اين مسابقه در زمين پرو برگذار شد و با نتيجه ۱ به ۱ مساوی تمام شد.

XS
SM
MD
LG