لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ ایران ۱۲:۲۰

تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان قهرمانی نيم فصل ليگ را جشن گرفت - 2003-12-07


تيم فوتبال پرسپوليس تهران در اصفهان مغلوب ذوب‌ آهن صدر نشين شد.
به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران(ايسنا)، ذوب آهن در نيمه نخست و در دقيقه ۲۹ توسط ابراهيم تقی پور، مدافع ملی پوش خود با ضربه سر به گل رسيد.
اين نتيجه در پايان نيمه نخست تغييری نكرد و بگوويچ كه رضا جباری و كريم باقری را به ميدان فرا خوانده بود، در نيمه دوم نيز به نتيجه نرسيد تا پرسپوليس چهارمين شكست خود را در ليگ تجربه كند.
ذوب آهن با اين پيروزی با ارزش با ۲۵ امتياز درصدر جدول باقي ماند.
در ساير رقابتهای انجام شده سايپا در ورزشگاه شهيد شيرودی به تساوی ۱ بر ۱ برابر ابومسلم مشهد دست يافت.
پاس تهران در ورزشگاه شهيد دستگردی با نتيجه ۲ بر يك سپاهان را مغلوب كرد. گلهای تيم پاس را آرش برهانی به ثمر رساند و تك گل سپاهان را محرم نويدكيا زد.
همچنين برق شيراز ۲ بر يك مقابل پيكان تهران پيروز شد و شموشك نوشهر در برابر فجر شهيد سپاسی به تساوی بدون گل رسيد.
در پرگل ترين بازی انجام شده فولاد خوزستان 4 بر يك پگاه گيلان را شكست داد. احمد مومن زاده ( دو گل) حميدی و ايمان مبعلی ( از روی نقطه پنالتی) گلهای فولاد را به ثمر رساندند و پگاه توسط رمضانپور به گل رسيد.
با برتری ۲ بر يك استقلال تهران در برابر همنام اهوازی ‌اش، هفته يازدهم رقابتهای ليگ برتر با شناخته شدن قهرمان نيم فصل پايان يافت.
با احتساب امتيازات كسب‌شده توسط تيم‌های حاضر در ليگ برتر، ذوب‌آهن اصفهان با ۲۵ امتياز در صدر قرار گرفت و تيم‌های فولاد خوزستان، استقلال تهران و پاس هر يك با ۲۱ امتياز و با در نظر گرفتن تفاضل گل بهتر در رده‌های دوم تا چهارم قرار گرفتند. پرسپوليس نيز كه بهترين خط حمله ليگ را در اختيار دارد با ۲۰ امتياز به رده پنجم سقوط كرد.
در ميانه‌ جدول تيم‌های پگاه، ابومسلم، برق شيراز، استقلال اهواز، پيكان و سپاهان به ترتيب در رده‌های ششم تا يازدهم قرار دارند.
تيم‌های بدون فروغ فجر سپاسی، شموشك نوشهر و سايپا به ترتيب با ۱۳، ۱۰ و ۶ امتياز قعرنشين جدول هفته دوازدهم می ‌باشند.

XS
SM
MD
LG