لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ایران ۱۶:۳۹

حريف تيم ملی فوتبال آمريکا در رقابتهای مقدماتی برای راهيابی به جام جهانی ۲۰۰۶ - 2003-12-07


تيم ملی فوتبال آمريکا راه طولانی اش را به سوی جام جهانی سال ۲۰۰۶ با مسابقات رفت و برگشت در مقابل تيم فوتبال گرنادا يا گيانا در ماه ژوئن آينده آغاز خواهد کرد. در پی قرعه کشی روز جمعه برای تعيين رقابت های مقدماتی برای راه يابی به مرحله نهايی جام جهانی آينده، تيم های ملی فوتبال گرنادا و گيانا برای ملاقات با هم انتخاب شدند که مسابقه نخست بين ۲ تيم در ۱۸ ماه فوريه آينده و بازی برگشت در ۳۱ مارس خواهد بود.

تيم ملی فوتبال آمريکا که در دور نخست مقدماتی استراحت دارد در خانه، در تاريخ ۱۳ ماه ژوئن با برنده مسابقات گرنادا و گيانا بازی ميکند و سپس در۱۹ يا ۲۰ ژوئن در زمين حريف به رقابت ميپردازد.

کلوديو رينا، کاپيتان ملی پوشان آمريکا، که برای باشگاه منچستر سيتی در انگلستان توپ ميزند گفت: "ما بايد کارمان را انجام بدهيم. نخستين بازی در خانه بايستی سريال ۲ گانه را در نطفه خفه کند. ما بايد مطمئن باشيم که از دقيقه اول حمله کنيم و از بازی دوم يک بازی تشريفاتی بسازيم."

تيم ملی فوتبال آمريکا که در دور يک چهارم نهايی جام جهانی قبلی در فرانسه به آلمان باخت، در حال حاضر در رده بندی جهانی فوتبال در مکان ۱۲ ايستاده است.

ضمناً، گرنادا مجموعه ای است از ۳ جزيره کارائيب در حدود ۱۰۰ مايلی شمال کشور ونزوئلا و گيانا نيز در ساحل شمالی آمريکای جنوبی است.

XS
SM
MD
LG