لینکهای قابل دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ایران ۲۲:۵۱

کيم کليسترز تنيس باز بلژيکی در بازيهای المپيک آتن شرکت نخواهد کرد - 2003-12-03


ژاک روژه رئيس کميته بين المللی المپيک، در يک گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت که وی تصور می کند، اگر کيم کليسترز تنيس باز بلژيکی از تصميم خود مبنی بر شرکت نکردن در بازيهای المپيک آتن بر نگردد، پشيمان خواهد شد. وی افزود فکر می کند که تنيس باز بلژيکی و نفر دوم تنيس زنان در جهان، بزودی درک خواهد کرد که وی شانس بدست آوردن يک مدال المپيک را از دست داده است. اما همچنين افزود که وی به تصميم کليسترز احترام می گذارد.

مطبوعات بلژيک بشدت به انتقاد از کليسترز بخاطر اينکه وفاداری ملی را به داشتن اسپانسر ترجيح داده است، پرداخته اند. کمپانی پوشاک ورزشی فيلاFILA اسپانسر کليسترز می باشد. ولی اسپانسر تيم ملی بلژيک، شرکت آلمانی پوشاک ورزشی آديداسAdidas است.

کليسترز می گويد نمی خواهد در ميادين ورزشی بدون پوشيدن لباسهای فيلا ( اسپانسر وی)، ظاهر شود. او اضافه می کند؛ فيلا تنها کمپانی بود که دو سال پيش وی را باور کرده و اسپانسری او را تقبل کرده است. بنابراين، قصد فسخ قرارداد خود با فيلا را ندارد.

کميته المپيک بلژيک حتی حاضر شد به کليسترز اين امکان را بدهد که با پوشيدن لباسهای مارک فيلا در بازيهای المپيک آتن شرکت کند، اما اگر کليسترز در المپيک به مدالی دست يابد، می بايد با يونيفورم تيم ملی بلژيک (با آرم آديداس) در مراسم توزيع مدالها شرکت کند.

XS
SM
MD
LG